Polska - Rosja o strefę medalową siatkarskich mistrzostw Europy. Kiedy i o której oglądać? [TRANSMISJA, STREAM]

Siatkarska reprezentacja Polski awansowała do ćwierćfinału mistrzostw Europy. W kolejnej fazie turnieju na kadrowiczów czekają Rosjanie. Czy Polakom uda się przełamać niemoc 1/4 finału z igrzysk olimpijskich? Gdzie i o której obejrzeć starcie?

"Polscy siatkarze są przed kluczowym meczem mistrzostw Europy i właśnie urządzili sobie pokaz siły przeciwko Finom, wygrywając 3:0. Nie ma powodów do obaw, bo weszli na poziom kapitalnej, dynamicznej i momentami wręcz bezbłędnej gry" - napisał po meczu Jakub Balcerski ze Sport.pl.

Zobacz wideo

Siatkówka. Reprezentacja Polski w walce o przełamanie złej passy. Uda się awansować do półfinału? 

W ćwierćfinale reprezentanci Polski zagrają w hicie z Rosją, która tak samo jak my, do ćwierćfinału awansowała w sobotę. W 1/8 finału Rosjanie pokonali Ukrainę 3:1 (22:25, 25:16, 25: 22, 25:22). Polska - Rosja to pierwsza para ćwierćfinalistów. Kolejnych poznamy w najbliższych dniach. Wiadomo już jednak, że zwycięstwo we wtorek zapewniłoby naszej drużynie awans do turnieju finałowego, który odbędzie się w Katowicach. Jeśli Polacy wyeliminują Rosjan, to w półfinale zagrają z najlepszą z drużyn z meczów Francja - Czechy / Słowenia - Chorwacja.

Holandia - Portugalia, siatkówka, mistrzostwa Europy"Powiedz tylko, gdzie mam podpisać!" Jest drużyna, która bardzo chce zagrać z Polską na ME siatkarzy

Przypomnijmy, że siatkarska reprezentacja Polski po raz ostatni złoty medal na mistrzostwach Europy zdobyła w 2009 roku. Przed dwoma laty natomiast kadrowicze Vitala Heynena zakończyli zmagania na trzecim miejscu podium.

Mistrzostwa Europy. Polska - Rosja. Gdzie i o której oglądać spotkanie?

Mecz ćwierćfinałowy między Polską, a Rosją odbędzie się we wtorek (14 września) o godz. 20:30 w Gdańsku. Spotkanie będzie transmitowane na antenach TVP, Polsatu Sport oraz w serwisach Ipla.tv i sport.tvp.pl. Relację na żywo będzie można śledzić na portali Sport.pl lub w aplikacji Sport.pl LIVE.

Mocna zagrywka Sport.pl - #StrojeZaAsy w siatkarskich mistrzostwach Europy

Za każdego asa serwisowego polskich siatkarzy w mistrzostwach Europy, redakcja Sport.pl ufunduje stroje meczowe młodym zawodniczkom i zawodnikom. W pierwszych sześciu meczach zdobyli zagrywką 44 punkty, co oznacza ufundowanie 132 stroje! Kolejne asy będziemy odliczać w internecie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej na budynku Cepelii w Warszawie i Dworca Głównego w Katowicach - polskiej nieoficjalnej stolicy siatkówki, w której odbędzie się faza finałowa całej imprezy. Szczegóły akcji tutaj, a regulamin konkursu tutaj >>

Więcej o: