Jest już godzina meczu polskich siatkarzy w 1/8 finału mistrzostw Europy. Walka o ćwierćfinał

Znamy datę i godzinę meczu 1/8 finału siatkarskich mistrzostw Europy. Reprezentacja Polski zmierzy się z Finlandią w sobotę. O której rozpocznie się walka o ćwierćfinał? Gdzie obejrzeć to starcie?

Kończy się faza grupowa mistrzostw Europy siatkarzy. W środę rywalizację na tym etapie turnieju zakończą zespoły w grupach A i C, natomiast w czwartek poznamy ostateczne rozstrzygnięcia w grupach B i D. W związku z tym znane są pierwsze pary w 1/8 finału ME. 

Zobacz wideo Mistrzostwa Europy pożegnaniem Heynena. O jakie pieniądze walczy kadra?

Siatkówka. Reprezentacja Polski w walce o ćwierćfinał. Jak poradzą sobie siatkarze Vitala Heynena?

Reprezentacja Polski znakomicie poradziła sobie w fazie grupowej siatkarskich mistrzostw Europy wygrywając wszystkie pięć meczów. Awans z pierwszego miejsca nasi kadrowicze zapewnili sobie wygrywając z Ukrainą 3:0 w setach. Kolejną ważną wiadomością jest fakt, że w 1/8 finału zmierzymy się  z Finlandią, która zajęła czwarte miejsce w grupie C.

Finowie zdobyli osiem punktów po wygranych z 3:0 z Hiszpanią, 3:1 z Macedonią Północną oraz 3:2 z Turcją. Ekipa z północy Europy nie miała większych szans ze zdecydowanymi faworytami grupy C, czyli Holandią oraz Rosją, przegrywając z nimi po 1:3. Mecz Polska - Finalndia odbędzie się w sobotę 11 września. 

Mistrzostwa Europy. Gdzie i o której obejrzeć mecz Polaków z Finami w 1/8 finału? Transmisja TV, stream online

Spotkanie Polska - Finlandia w 1/8 finału siatkarskich mistrzostw Europy zostanie rozegrane nie w Krakowie, a w Gdańsku. Mecz odbędzie się w sobotę 11 września o godzinie 20:30. Transmisję tego wydarzenia będzie można obejrzeć na antenach Polsatu Sport, Polstaru Sport News, TVP Sport oraz w serwisach Ipla.tv, sport.tvp.pl. Relacja na żywo będzie natomiast dostępna na portalu Sport.pl i Sport.pl LIVE. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.