Polscy siatkarze zaczynają mistrzostwa Europy! Hit już w drugim meczu [TERMINARZ]

Już w środę rozpoczynają się mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn 2021. Turniej zostanie rozegrany w czterech krajach: Polsce, Czechach, Estonii i Finlandii. Reprezentacja Polski trafiła do grupy A, która swoje spotkania będzie rozgrywała w Krakowie. Kiedy i z kim grają Polacy?

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn 2021 rozpoczną się 1 września i potrwają do 19 września. Wezmą w nich udział 24 drużyny w tym Polska, które zostaną podzielone na cztery sześciozespołowe grupy. Turniej zostanie rozegrany w czterech krajach: Polsce (Kraków, Gdańsk/Sopot, Katowice), Czechach (Ostrawa), Estonii (Tallinn) i Finlandii (Tampere). 

Zobacz wideo "Według mnie Heynen nie wystartuje w konkursie. Nie ma już wielu argumentów"

ME siatkarzy 2021. Kiedy i z kim grają Polacy?

Reprezentacja Polski na mistrzostwach Europy 2021 trafiła do grupy A, która swoje spotkania będzie rozgrywała w Krakowie. Polacy zmierzą się w niej z Belgią, Serbią, Ukrainą, Grecją i Portugalią. Awans do kolejnej fazy wywalczą drużyny z miejsc 1-4. 

Swoje pierwsze spotkanie reprezentacja Polski rozegra już w czwartek 2 września o godzinie 20:30. Polacy zmierzą się wtedy z Portugalią. Kolejne starcie będzie miało miejsce już dwa dni później, a rywalem naszych kadrowiczów będzie Serbia - to spotkanie z wieloma podtekstami zapowiada się naprawdę hitowo. A kibicom od razu mogą przypomnieć się rywalizacje z Serbami np. z czasów Raula Lozano. W niedzielę 5 września podopieczni Vitala Heynena zagrają z Grecją, a już dzień później z Belgią. Na sam koniec fazy grupowej nasi siatkarze zagrają 8 września z Ukrainą.

  • 2.09 godz. 17:30, Polska - Portugalia
  • 4.09 godz. 20:30, Serbia - Polska
  • 5.09 godz. 20:30, Grecja - Polska
  • 6.09 godz. 20:30, Polska - Belgia
  • 8.09 godz. 17:30, Polska - Ukraina

Wszystkie spotkania Polaków na mistrzostwach Europy będzie można oglądać na kanale Polsat Sport oraz online w aplikacji Ipla TV. 

Więcej o: