Sensacyjny transfer o krok! Finalista igrzysk na celowniku Jastrzębskiego Węgla

Po rozwiązaniu kontraktu przez kapitana reprezentacji Słowenii Tine Urnauta, włodarze Jastrzębskiego Węgla zareagowali bardzo szybko. Włoski dziennikarz Gianlcuca Pasini poinformował, że niebawem nowym zawodnikiem polskiego zespołu ma zostać Trevor Clevenot.

Według nieoficjalnych na ten moment informacji francuski siatkarz, który kilka miesięcy temu dołączył do zespołu Ziraat Bankasi Ankara postanowił zerwać umowę z tureckim klubem, aby przenieść się do Jastrzębskiego Węgla. Clevenot ma być naturalnym następcą Tine Urnauta, który po rozwiązaniu kontraktu trafił do rosyjskiego Zenita Sankt Petersburg.

Zobacz wideo Kto odejdzie z kadry? "Widać ile ich to zdrowia kosztuje"

Tine Urnaut nie zagra w Jastrzębskim WęgluNieprofesjonalne i nieetyczne zachowanie gwiazdy siatkówki. Mistrz Polski oburzony! "Jesteśmy zdegustowani"

Urnaut tłumaczy odejście z Jastrzębskiego Węgla

Po decyzji Słoweńca działacze Jastrzębskiego Węgla wydali oświadczenie, w którym wyrazili niezadowolenie z jego zachowania. 33-latek opublikował post na Instagramie, w którym wyjaśnił powód swojego odejścia. Urnaut zwrócił uwagę na słowa wypowiedziane przez przedstawicieli klubu.

"W ostatnich dniach byłem przedmiotem pogardliwych wypowiedzi klubu Jastrzębski Węgiel. Jestem zdziwiony i zszokowany treścią oświadczenia, ponieważ kompletnie nie odpowiada to treści negocjacji, które doprowadziły do porozumienia korzystnego dla obu stron. Ton dyskusji zawsze pozostawał w granicach zdrowego rozsądku, także podczas naszego ostatniego spotkania, zakończonego rozwiązaniem kontraktu" - rozpoczął Urnaut.

Zbigniew BartmanPolski mistrz Europy znalazł nowy klub. To już 18 w jego karierze!

"Wszelkie roszczenia i odszkodowania dla Jastrzębskiego Węgla zostały zaspokojone przez mój nowy klub. Oskarżenia pod adresem moim i reprezentacji Słowenii są dziwne, nieistotne i fałszywe; Zdecydowanie odrzucam tę wersję wydarzeń" - napisał Słoweniec w komunikacie opublikowanym na instagramowym profilu.

 
Więcej o: