Tak wygląda tabela Ligi Narodów po wielkim zwycięstwie Polski! Wszystko już jasne

Siatkarska reprezentacja Polski nie przestaje zachwycać! Biało-czerwoni wygrali piąty mecz z rzędu bez straty seta. Dzięki wygranej nad Iranem Polacy awansowali do turnieju finałowego, gdzie zagra najlepsza czwórka Ligi Narodów.

We wtorek reprezentacja Polski odniosła swoje dwunaste zwycięstwo w czternastu dotychczasowych spotkaniach Ligi Narodów. Zawodnicy Vitala Heynena wygrali 3:0 (25:20, 25:20, 25:16), co zapewniło im awans do rozgrywek Final Four. Po porażce z Brazylią, było to już piąte zwycięstwo z rzędu i piąte bez straty seta. Wcześniej ograliśmy kolejno: Kanadę, Japonię, Niemcy, Argentynę i właśnie Iran. Wtorkowe zwycięstwo tym bardziej robi wrażenie, bo wśród biało-czerwonych zabrakło Bartosza Kurka i Michała Kubiaka, a także Mateusza Bieńka, Karola Kłosa i Kamila Semeniuka

17. Chiny (wycofały się z turnieju)

Gigantyczna wyprzedaż w Aliexpress! Sprzęt do ćwiczeń, ogrodu, ubrania nawet 70% taniej! Nie tylko podróbki!

Kiedy kolejny mecz?

W następnej kolejce - 23 czerwca o godz. 15:00 - Polacy zmierzą się z Francuzami, ale ten mecz nie ma już większego znaczenia. W poniedziałek dzięki wygranej z 3:1 z Włochami miejsce w półfinale rozgrywek zagwarantowała sobie już Brazylia.

Zostało nieco ponad miesiąc do pierwszego meczu polskich siatkarzy podczas igrzysk w Tokio, Na dzień dobry zagramy z Iranem.