Rekord Ligi Narodów odebrany polskim siatkarzom! Co za deklasacja!

Kolejny wysoko wygrany set przeciwko Australijczykom podczas tegorocznej edycji Ligi Narodów. Kanadyjczycy w drugim secie wtorkowego meczu pokonali ich aż 25:8. To nowy rekord rozgrywek - poprzedni rekord należał do polskich i niemieckich siatkarzy. Drużyna Vitala Heynena też osiągała swój najlepszy wynik przeciwko Australii.

Kanada pokonała 3:0 (25:17, 25:8, 25:20) Australię w meczu czternastej kolejki siatkarskiej Ligi Narodów w Rimini. Tym samym Australia została najgorszą drużynę tegorocznej edycji rozgrywek - nie awansuje już nawet o jedno miejsce wyżej z ostatniej, szesnastej pozycji w tabeli.

Kanada z nowym rekordem Ligi Narodów! Co za wynik w drugim secie!

Drużyna zgromadziła tylko dwa punkty. Doznała aż trzynastu porażek, a polscy siatkarze podobnie, jak Kanada także pokonali Australijczyków w trzech setach. Wówczas w drugim secie padł wynik 25:10, który był wyrównaniem najwyżej wygranego seta w historii Ligi Narodów. Pod koniec czerwca 2019 roku w takim samym stosunku niemieccy zawodnicy ograli Portugalczyków.

Teraz rekord został jednak odebrany. Kanadyjczycy z wynikiem 25:8 w drugiej partii przeciwko Australii wpisali się do historii rozgrywek. Ich rywale popełniali wiele prostych błędów, a także nie potrafili odpowiednio utrzymać przyjęcia przy trudnej zagrywce Kanadyjczyków.

Polska awansowała do Final Four

Kanadzie pozostało do rozegrania jeszcze jeden mecz - w środę zmierzą się z Serbią o godzinie 12:00. W tabeli Ligi Narodów są na ósmym miejscem z sześcioma zwycięstwami i dorobkiem 19 punktów.

Siatkarska reprezentacja Polski nie przestaje zachwycać! Biało-czerwoni wygrali piąty mecz z rzędu bez straty seta. Dzięki wygranej nad Iranem 3:0 (25:20, 25:20, 25:16) Polacy awansowali do Final Four Ligi Narodów. Polska wyprzedziła Brazylijczyków i została liderem tabeli, którą znajdziecie TUTAJ.

Gigantyczna wyprzedaż w Aliexpress! Sprzęt do ćwiczeń, ogrodu, ubrania 70% taniej! Nie tylko podróbki!