Jest skład polskich siatkarzy! Vital Heynen zdecydował. Wilfredo Leon nie zagra

Znamy kadrę polskiej reprezentacji siatkarzy na poniedziałkowy mecz z Argentyną w Lidze Narodów. W składzie na to spotkanie nie będzie m.in. Wilfredo Leona. Początek spotkania o godzinie 19:30. Relacja na żywo na Sport.pl.

Poniedziałkowy mecz z Argentyną będzie pierwszym z trzech ostatnich spotkań fazy grupowej Ligi Narodów dla polskich siatkarzy. Jeśli chcą awansować do Final Four rozgrywek organizowanych przez FIVB, będą musieli wygrać to spotkanie i liczyć na wpadkę Francuzów lub w przypadku wygranej drużyny Laurenta Tilliego wygrać także spotkanie z Iranem.

Zobacz wideo Praca statystyka kadry siatkarzy od kulis. "Czasami któryś z chłopaków próbuje zgadnąć skład"

Leon nie zagra z Argentyną! Heynen podał skład na kolejny mecz Ligi Narodów

Vital Heynen podjął już decyzję co do składu polskich siatkarzy na ten mecz. Z Argentyną na pewno nie zagrają Maciej Muzaj, Marcin Komenda, Norbert Huber, Jakub Kochanowski, a także Wilfredo Leon. Przyjmujący prawdopodobnie dostanie szansę w meczu z Francją - ostatnim grupowym spotkaniu Polaków. To na tamten mecz trener Heynen powinien chcieć wystawić najsilniejszy skład polskich siatkarzy.

Magdalena Stysiak podczas meczu Polska - TurcjaStysiak nie wytrzymała po występie Polek w Lidze Narodów. "Dołowali nas, jest mi smutno"

Kadra polskich siatkarzy na mecz z Argentyną:

  • atakujący: Łukasz Kaczmarek, Bartosz Kurek
  • rozgrywający: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz
  • przyjmujący: Michał Kubiak, Aleksander Śliwka, Kamil Semeniuk, Tomasz Fornal, Bartosz Bednorz
  • środkowi: Mateusz Bieniek, Karol Kłos, Piotr Nowakowski
  • libero: Paweł Zatorski, Damian Wojtaszek

Polska - Rosja w siatkarskiej Lidze NarodówTak wygląda końcowa tabela siatkarskiej Ligi Narodów! Znamy pary Final Four

Początek spotkania Polska - Argentyna w poniedziałek 21 czerwca o godz. 19:30. Spotkanie będzie transmitowane przez TVP Sport, Polsat, a także w serwisach sport.tvp.pl oraz Ipla.tv. Relacja na żywo będzie dostępna na portalu Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Liga Narodów: Niemcy - Polska, siatkówkaGdzie i o której oglądać mecz Polska - Argentyna w Lidze Narodów?

Więcej o: