Ostatni mecz siatkarskiej Ligi Narodów. Gdzie i kiedy oglądać Polska - Rosja? [TRANSMISJA]

Reprezentacja Polski w najbliższą niedzielę zagra swój ostatni mecz w tegorocznej edycji siatkarskiej Ligi Narodów. Rywalem kadry prowadzonej przez Jacka Nawrockiego będzie Rosja. Gdzie i kiedy oglądać to spotkanie? Transmisja tv, stream online.

Biało-czerwone nie zanotują tegorocznej edycji siatkarskiej Ligi Narodów do udanych. Kadra prowadzona przez Jacka Nawrockiego zajmuje 12. miejsce z 13 punktami i nie ma szans na zakończenie turnieju w pierwszej dziesiątce. W najgorszym wypadku reprezentacja Polski zakończy Ligę Narodów na 14. lokacie, tylko przed Koreą Południową oraz Tajlandią.

Zobacz wideo Kąkolewska o celach na sezon polskich siatkarek. "Zgranie będzie najważniejsze"

Siatkarska Liga Narodów. Jedna z drużyn przełamie się na zakończenie turnieju

Ostatnie wyniki zarówno w wyniku Polek, jak i Rosjanek, są poniżej oczekiwań. Reprezentacja Polski przegrała z Chinami, Stanami Zjednoczonymi oraz Niemcami (wszystkie mecze po 0:3), natomiast Rosja okazała się gorsza od Amerykanek i Chinek (0:3 z Chinami, 1:3 z USA). Sborna straciła też szanse na grę w Final Four Ligi Narodów i w najlepszym wypadku zakończy turniej na siódmym miejscu.

Po raz ostatni Polki grały z Rosjankami w 2019 roku podczas turnieju o Puchar Gubernatora w Kaliningradzie w 2019 roku. Wówczas biało-czerwone przegrały 0:3, natomiast mecze w dwóch ostatnich edycjach Ligi Narodów to zwycięstwa kadry prowadzonej przez Jacka Nawrockiego – odpowiednio 3:0 w Wałbrzychu i 3:2 w Kortrijk.

Gdzie i kiedy oglądać Polska – Rosja?

Spotkanie Polski z Rosją w ramach siatkarskiej Ligi Narodów odbędzie się w niedzielę 20 czerwca o godzinie 16:00. Transmisja z tego meczu będzie dostępna do obejrzenia w TVP Sport, Polsacie Sport, na stronie internetowej sport.tvp.pl i Ipla.tv oraz w aplikacjach mobilnych TVP Sport i Ipla. Relacja tekstowa na żywo na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: