O której kolejny mecz polskich siatkarzy? Ależ walka w Lidze Narodów [TRANSMISJA]

W środę rozpocznie się czwarta seria siatkarskiej Ligi Narodów. Tego dnia reprezentanci Polski zmierzą się z Japonią. O której i gdzie oglądać to spotkanie? Transmisja TV, stream online.

Reprezentacja Polski zajmuje drugie miejsce w tabeli Ligi Narodów. Biało-czerwoni ustępują jedynie Brazylii, z którą przegrali 0:3. Wcześniej też zawodnicy Vitala Heynena zostali pokonani 1:3 przez Słowenię.

Zobacz wideo Co się dzieje u siatkarzy? Fragmenty treningów pokazali Paweł Zatorski i Norbert Huber

Mecz Japonia - Polska w Lidze Narodów. O której oglądać?

Spotkanie Japonii z Polską odbędzie się w środę 16 czerwca o godzinie 15:00. Transmisja prowadzona będzie przez kanały TVP 2 oraz Polsat Sport. Relację tekstową na żywo można też śledzić na stronie Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE.

Japonia znajduje się na siódmym miejscu w tabeli. W tegorocznej edycji Ligi Narodów wygrali sześć spotkań (z Iranem, Holandią, Rosją, Australią, Włochami i Niemcami) i ponieśli cztery porażki (z Francją, Brazylią, Serbią i Argentyną). W ostatnim meczu rozgrywek siatkarze z Kraju Kwitnącej Wiśni ograli 3:0 reprezentację Niemiec.

Reprezentacja Polski znajduje się na drugim miejscu tabeli z ośmioma zwycięstwami (z Włochami, Serbią, Australią, Stanami Zjednoczonymi, Rosją, Bułgarią, Holandią i Kanadą) oraz dwiema porażkami (ze Słowenią i Brazylią).

Michał Kubiak w meczu Polska - Kanada. Liga Narodów 2021Heynen ma plan! "Gdyby tak wyglądał skład Polski na finał IO, nikt by się nie zdziwił"

Kolejne spotkania Polski w Lidze Narodów:

  • Niemcy - Polska: 17 czerwca (czwartek) o godz. 21:00;
  • Polska - Argentyna: 21 czerwca (poniedziałek) o godz. 19:30;
  • Iran - Polska: 22 czerwca (wtorek) o godz. 15:00;
  • Francja - Polska: 23 czerwca (środa) o godz. 15:00.

Skład reprezentacji Polski na mecz z Japonią:

Maciej Muzaj, Łukasz Kaczmarek, Marcin Komenda, Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz, Aleksander Śliwka, Tomasz Fornal, Bartosz Bednorz, Wilfredo Leon, Paweł Zatorski, Mateusz Bieniek, Karol Kłos, Norbert Huber, Jakub Kochanowski.

Liga Narodów: Polska - Brazylia, siatkówkaSłowenia pomogła Polsce w meczu z Brazylią! Tak wygląda tabela Ligi Narodów

Więcej o: