Polscy siatkarze zachwycili! "50 sekund świetnej akcji" [WIDEO]

Reprezentacja Polski siatkarzy po raz kolejny w tegorocznej Lidze Narodów rozgromiła swojego rywala. Tym razem Polacy dokonali tego w spotkaniu z Holandią 3:0 (25:14, 25:17, 25:16). Ozdobą spotkania była świetna wymiana w pierwszym secie.

Polscy siatkarze znakomicie się prezentują podczas tegorocznej Ligi Narodów. Polacy są zdecydowanie jedną z najlepszych drużyn podczas turnieju rozgrywanego w Rimini i pewnie zmierzają do fazy pucharowej.

Zobacz wideo Co się dzieje u siatkarzy? Fragmenty treningów pokazali Paweł Zatorski i Norbert Huber

Reprezentacja Polski przewodzi w tabeli dzięki siedmiu zwycięstwom w ośmiu spotkaniach. Naszym kadrowiczom przydarzyła się tylko jedna niespodziewana porażka ze Słowenią 1:3. Słoweńcy pokazują jednak podczas turnieju, że również są w świetnej formie, co po raz kolejny udowodnili, pokonując w czwartek innego faworyta imprezy Francję 3:2.

Liga Narodów: Polska - USA, siatkówkaJest kadra Polaków na hitowy mecz z Brazylią. Vital Heynen zdecydował

Piękna wymiana w meczu reprezentacji Polski. "50 sekund świetnej akcji"

Ostatnią ofiarą reprezentacji Polski zostali Holendrzy. Polacy wygrali w czwartkowym meczu 3:0 i po raz kolejny nie dali rywalowi najmniejszych szans. Kilka akcji w meczu mogło się jednak bardzo podobać. Jedna z nich została zdecydowanie ozdobą całego spotkania i nie umknęła popularnemu profilowi "Volleyball World" na Twitterze, który udostępnił nagranie przepięknej wymiany. "Jak inaczej możemy zakończyć dzień, jeśli nie kolejną wyśmienitą mega wymianą? Przeszło 50 sekund świetnej akcji" - czytamy w opisie. 

Siatkarze Vervy Warszawa komentują zmiany w klubie. Siatkarze Vervy Warszawa komentują zmiany w klubie. "Zwodzono nas od grudnia"

Kolejne spotkanie reprezentacji Polski na pewno nie będzie już jednak takie łatwe jak to z Holendrami. Nasi kadrowicze zmierzą się ze zdecydowanie jedną z najsilniejszych drużyn w Lidze Narodów - Brazylią. Spotkanie to odbędzie się już w piątek 11 czerwca o godzinie 21:00. 

Więcej o: