Hit! Drzyzga zabrał Heynenowi tablicę i zaczął pisać. Zażartował z trenera

Polskim siatkarzom podczas krótkich meczów Ligi Narodów podczas przerw w setach czasem bardzo się nudzi. Vital Heynen nie zawsze udziela im porad i tak było podczas jednego z czasów, o który poprosił trener Holendrów, Roberto Piazza w trzecim secie czwartkowego meczu. Wtedy rozgrywający Fabian Drzyzga zabrał Heynenowi tablicę i zaczął na niej pisać. Gdy pokazał Belgowi, co tam napisał, ten tylko pokręcił głową i się uśmiechnął.

Polacy rozbili Holendrów 3:0 (25:14, 25:17, 25:16) w tegorocznej edycji Ligi Narodów. Tym samym zespół Vitala Heynena powrócił na pozycję lidera tabeli po ósmym meczu rozgrywek. Różnica w jakości gry obu drużyn była tak duża, że polscy siatkarze pozwalali sobie nawet na żarty podczas przerw pomiędzy setami. 

Zobacz wideo Co się dzieje u siatkarzy? Fragmenty treningów pokazali Paweł Zatorski i Norbert Huber

Drzyzga zabiera tablicę Heynenowi. Co na niej napisał?

Do spotkania bardzo luźno podszedł także sam Heynen. Na jednej z przerw, na której Belg nie przemawiał do zawodników, jego tablicę, gdzie zapisuje notatki z meczów, zabrał mu Fabian Drzyzga. Rozgrywający siedział na ławce rezerwowych razem z Bartoszem Kurkiem, bo Heynen grał do końca meczu wyjściowym składem, gdzie zamiast nich znaleźli się Grzegorz Łomacz i Maciej Muzaj.

Liga Narodów: Polska - Holandia, siatkówkaHolenderskie media po klęsce z Polską. "To nie był prawdziwy mecz". "Zbyt silni"

Co napisał Drzyzga? "Vital Out". Gdy pokazał Heynenowi, co jest na tablicy, ten tylko pokręcił głową i się uśmiechnął. Dobrą atmosferę w drużynie widać na każdym kroku.

Maciej Muzaj podczas meczu Ligi Narodów z Holandią, siatkówkaTrzy najwyższe zwycięstwa w LN 2021: Polska, Polska i Polska. Brazylio, pomóż!

W piątek hit z Brazylią

W piątek mecz na szczycie tegorocznej edycji Ligi Narodów - Polacy zmierzą się z wiceliderem rozgrywek, czyli Brazylią. Początek spotkania o 21:00, relacja na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Hit Ligi Narodów Polska - Brazylia! Gdzie i o której oglądać mecz? [TRANSMISJA]Hit Ligi Narodów Polska - Brazylia! Gdzie i o której oglądać mecz? [TRANSMISJA]

Więcej o: