Polska - Holandia. Gdzie i kiedy oglądać mecz w Lidze Narodów? [TRANSMISJA]

Reprezentacja Polski siatkarzy już następnego dnia po pewnym zwycięstwie z Bułgarią 3:0 rozegra kolejny mecz w Lidze Narodów. Przeciwnikiem Polaków będzie reprezentacja Holandii. Gdzie i kiedy oglądać mecz? Transmisja TV, stream online

Polscy siatkarze powrócili po trzech dniach przerwy do rywalizacji w Lidze Narodów i po raz kolejny udowodnili swoją wybitną dyspozycję. Polacy pewnie pokonali w środę Bułgarię 3:0 i kontynuują pewny marsz do fazy pucharowej turnieju.

Zobacz wideo Polscy siatkarze pokazali, jak wyglądają warunki w pokojach hotelowych w czasie Ligi Narodów

Nasza kadra wygrała do tej pory sześć z siedmiu rozegranych spotkań. Przytrafiła się tylko jedna niespodziewana porażka z wicemistrzami Europy Słowenią (1:3), ale można ją raczej rozpatrywać jako wypadek przy pracy. Dzięki temu Polacy zajmują pozycję lidera tabeli Ligi Narodów. 

Liga Narodów: Rosja - Polska, siatkówkaAbsolutna dominacja polskich siatkarzy! Na koniec mieli 15 piłek meczowych! Wystarczyły trzy

Kolejny mecz polskich siatkarzy w Lidze Narodów. Przeciwnik w bardzo słabej formie

Już następnego dnia po zwycięstwie z Bułgarią reprezentacja Polski rozegra kolejne spotkanie w Lidze Narodów. Przeciwnikiem naszych siatkarzy będzie reprezentacja Holandii, która radzi sobie na turnieju w Rimini bardzo słabo. Holendrzy zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, wyprzedzając tylko słabiutką Australię, która nie zdobyła jeszcze ani jednego punktu. 

Holenderscy siatkarze rozegrali do tej pory siedem spotkań, z czego udało im się wygrać tylko jedno. Po bardzo emocjonującym spotkaniu dość niespodziewanie pokonali Niemców 3:2. 

Jakub Kochanowski i Bartosz Bednorz w czasie spotkania z Bułgarią w Lidze NarodówJeden się odbudował, inny wpisał na listę do Tokio - to było najważniejsze w koncercie siatkarzy

Gdzie i kiedy oglądać mecz Polska - Holandia?

Spotkanie Polska - Holandia w ósmej kolejce Ligi Narodów będzie można obejrzeć się w czwartek 10 czerwca o godzinie 21:00. Transmisję w polskiej telewizji przeprowadzi stacja Polsat Sport i TVP 2. Mecz będzie również dostępny online w aplikacjach Ipla TV i TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Więcej o: