Akrobatyczne popisy 62-letniego trenera w Lidze Narodów. Co za forma! [WIDEO]

Liga Narodów to nie tylko widowiskowe akcje siatkarskie. Jak się okazuje, to również ciekawe popisy akrobatyczne. Pokazał to Avital Selinger, trener kobiecej reprezentacji Holandii.

Reprezentacja Holandii we wtorek mierzyła się z reprezentacją Stanów Zjednoczonych w siatkarskiej Lidze Narodów kobiet. Obie drużyny spisują się bardzo dobrze w tegorocznej edycji. Swoją wyższość udowodniły Amerykanki, które wygrały 3:0, choć drużyna holenderska robiła wszystko, aby wyjść z pojedynku zwycięsko. Włączając w to trenera.

Zobacz wideo Kąkolewska o celach na sezon polskich siatkarek. "Zgranie będzie najważniejsze"

1.06.2021, Wrocław, mecz towarzyski Polska-Rosja Brakujący element w układance Paulo Sousy, motor napędowy! W takiej formie będzie gwiazdą na Euro [OCENY]

Popis akrobatyki w wykonaniu 63-letniego trenera

Na początku trzeciego seta jeden z ataków Amerykanek został wyblokowany, po czym piłka poleciała w stronę stojącego obok boiska trenera Holenderek, 63-letniego Avitala Selingera. Ten zaczął się gwałtownie cofać, aby nie dotknąć piłki i dać jednej ze swoich podopiecznych szansę na interwencję. Trener w pewnym momencie stracił równowagę i upadł na plecy. Wtedy wykazał się niezłą koordynacją, bo od razu zrobił przewrót w tył i ponownie stanął na nogach. Jego akrobacje niestety nie pomogły, bo jego drużyna przegrała tę wymianę.

Całą sytuację uchwyciły kamery. Szkoleniowiec Holandii, były znakomity siatkarz, wicemistrz olimpijski z 1992 roku, skwitował całą sytuację uśmiechem, tak samo jak selekcjoner drużyny amerykańskiej.

7 czerwca reprezentacja Holandii zmierzy się w Lidze Narodów z Polską. "Biało-czerwone" w pięciu meczach zanotowały na razie dwa zwycięstwa. Zanim jednak zmierzą się z Holenderkami, czekają je spotkania z Dominikaną (2 czerwca) i Kanadą (6 czerwca). Aktualnie podopieczne trenera Nawrockiego zajmują w tabeli Ligi Narodów 10. miejsce. Do turnieju finałowego dostaną się cztery najlepsze zespoły.

DLORZ Artur Szpilka wyzwany na pojedynek! "Jeśli ma jaja i jest taki kozak"

Więcej o: