Liga Narodów. Polska - Serbia. Gdzie i o której oglądać drugi mecz Polaków w Lidze Narodów? [TRANSMISJA]

Reprezentacja Polski siatkarzy bardzo dobrze rozpoczęła tegoroczną edycję Ligi Narodów. Już w sobotę podopiecznych Vitala Heynena czeka kolejne starcie, tym razem przeciwko Serbii. Gdzie i o której godzinie można oglądać ten mecz?

W piątkowym starciu na rozpoczęcie tegorocznej edycji Ligi Narodów Polacy zmierzyli się z występującą w rezerwowym składzie reprezentacją Włoch. Biało-czerwoni nie mieli większych problemów ze zwycięstwem. W pierwszym secie oddali przeciwnikom 19 punktów, w drugim 20, a w trzecim 18. W sobotnim meczu Serbowie powinni postawić polskim siatkarzom trudniejsze warunki. Gdzie i o której będzie można obejrzeć to spotkanie?

Błąd Chimeneyeza w meczu Francji z Niemcami na Lidze NarodówKontrowersyjna porażka Niemców! Mogli wygrać po raz pierwszy od ery Heynena [WIDEO]

Liga Narodów. Polska-Serbia. Forma obu zespołów

Poza piątkowym meczem przeciwko Włochom, w 2021 roku reprezentacja Polski siatkarzy rozegrała dwa spotkania towarzyskie. W połowie maja biało-czerwoni dwukrotnie pokonali Belgów 4:0, pokazując tym samym wysoką formę przed rozpoczęciem Ligi Narodów.

Siatkarze reprezentacji Serbii z kolei również od zwycięstwa rozpoczęli zmagania w Lidze Narodów, pokonując w piątek Słowenię 3:1 (22:25, 25:18, 36:34, 25:18). Poza tym w połowie maja sobotni rywal Polaków rozegrał pierwszy mecz od prawie 18 miesięcy, towarzysko pokonując Macedonię Północną 3:1.

Liga Narodów. Polska-Serbia. Gdzie i o której oglądać?

Do ostatniego pojedynku pomiędzy Polską i Serbią doszło podczas Memoriału Huberta Wagnera w sierpniu 2019 roku. Wówczas lepsi okazali się Polacy, wygrywając 3:1 (25:22, 25:18, 22:25, 25:22). Ostatnie zwycięstwo Serbów miało z kolei miejsce w Lidze Narodów w czerwcu 2018 roku (3:0).

Nicolas Le Goff pogubił się podczas meczu Francji z BułgariąTak działają absurdy Ligi Narodów. Siatkarz zgłupiał w trakcie meczu [WIDEO]

Pojedynek pomiędzy Polską i Serbią w drugim meczu tegorocznej edycji Ligi Narodów w wykonaniu biało-czerwonych rozpocznie się w sobotę, 29 maja o godzinie 16:00. Transmisję w polskiej telewizji przeprowadzi stacja Polsat Sport. Mecz w Internecie będzie można obejrzeć na Ipla.tv.