Malwina Smarzek-Godek ma nowy klub! Podpisała już kontrakt

Jak informuje onet.pl, Malwina Smarzek-Godek miała podpisać kontrakt z nowym klubem! Reprezentantka Polski, występująca dotychczas w Igor Gorgonzola Novara, przejdzie do Rosji, gdzie będzie występować w barwach Lokomotiwu Kaliningrad.

Malwina Smarzek-Godek w poprzednim sezonie występowała w barwach Igor Gorgonzola Novara. Wraz z włoskim klubem zdobyła srebrne medale za 2. miejsce w Serie A. W Lidze Mistrzyń tak dobrze jej drużynie nie poszło - odpadła w półfinale z Imoco Volley Conegliano, z Joanną Wołosz w składzie.

Zobacz wideo Vital Heynen zdradził plan na Ligę Narodów. "Zabieramy ze sobą całą ciężarówkę"

Malwina Smarzek-Godek trafi do Rosji!

Jak informuje onet.pl, Smarzek postanowiła po zakończeniu sezonu odejść z włoskiego klubu. Liderka reprezentacji Polski przejdzie do Rosji, gdzie miała już podpisać kontrakt z Lokomotiwem Kaliningrad. Reprezentantka Polski podpisała roczny kontrakt, który ma zostać dopiero ogłoszony oficjalnie przez rosyjski klub.

Sparing reprezentacji Polski siatkarek z Bułgarią w ŁodziDrugie zwycięstwo Polek! Casting na rozgrywającą, zgubiony but i ustrzelony tablet

Zanim Malwina Smarzek-Godek trafi do Rosji, gdzie zadebiutuje w nowym sezonie, grać będzie w reprezentacji Polski. Atakująca polskiej kadry już 25 maja rozpocznie rozgrywki Ligi Narodów, które odbędą się w Rimini. Polki nie zagrają na igrzyskach olimpijskich - w tym czasie będą przygotowywać się do mistrzostw Europy, które odbędą się w aż czterech krajach - Serbii, Bułgarii, Chorwacji i Rumunii. Zespół Jacka Nawrockiego będzie starał się powtórzyć sukces przed dwóch lat, gdy Polki zajęły ostatecznie 4. miejsce.