Spiridonow znowu obraził Polaków. "Otwieram portal do polskiego piekła" [WIDEO]

Aleksiej Spiridonow jest kojarzony przez polskich kibiców głównie z krytyką oraz hejtem kierowanymi w stronę Polski. - W Polsce jestem uważany za wroga publicznego numer jeden - mówił Rosjanin, który ponownie "popisał się" kontrowersyjnym gestem.

Aleksiej Spiridonow "zasłynął" w Polsce głównie ze swoich skandalicznych gestów i wypowiedzi pod adresem reprezentantów Polski, np. Karola Kłosa. Rosyjski przyjmujący nazwał Kłosa na Twitterze - "Polska ku***". Tym razem siatkarz opublikował w mediach społecznościowych nagranie wideo odnoszące się do ostatniego meczu Zenitu Kazań z PGE Skrą Bełchatów.

Zobacz wideo "To nie jest łatwe, żeby wrócić po covidzie i grać mecze co trzy dni"
Dalej Kazan, Polska k***a

- napisał na Twitterze Aleksiej Spiridonow, pokazując jednocześnie środkowy palec w stronę monitora, na którym widać siatkarzy Skry. 

Aleksiej Spiridonow ponownie obraża Polaków! "Otwieram portal do polskiego piekła"

Wulgarny napis dołączony do nagrania to nie wszystko, co miał do dodania Aleksiej Spiridonow. Rosjanin dodał kolejny opis, w którym oznajmił: "Gdy się nudzę, otwieram portal do polskiego piekła". Na profilu Rosjanina można obejrzeć więcej nagrań, które podpisane są w bardzo podobny sposób: "Polacy pocałujcie Rosjan w dupę. K***a".

Finalnie PGE Skra Bełchatów nie awansowała do półfinału siatkarskiej Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 1:3. W rewanżu Polacy znów byli słabsi od Zenita Kazań, przegrywając tym razem 2:3 (25:22, 19:25, 17:25, 25:13, 12:15). W półfinale Ligi Mistrzów oprócz Zenita Kazań zagra również ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Perugia oraz BR Volleys lub Trentino.

Więcej o:
Copyright © Agora SA