Wilfredo Leon znowu szaleje! Kapitalna seria zespołu Heynena trwa

Wilfredo Leon znowu został wybrany najlepszym zawodnikiem spotkania. Jego Sir Safety Conad Perugia w niedzielę pokonało Consar Ravenna 3:0 (25:18, 25:20, 26:24).

Safety Conad Perugia, czyli ekipa prowadzona przez Vitala Heynena, gdzie szaleje Wilfredo Leon, jest nie do zatrzymania. W niedzielę wygrała siódme ligowe spotkanie z rzędu. W dużej mierze dzięki Leonowi, który zdobył 23 punkty (z czego 17 w dwóch pierwszych setach) i znowu został wybrany MVP spotkania.

Tylko dwa stracone sety w siedmiu meczach

18 punktów Leon zdobył atakiem, trzy blokiem i dwa z zagrywki. Jego zespół pewnie pokonał w niedzielę Consar Ravenna, rozprawiając się z rywalem w trzech setach (wygranych do 18, 20 i 24). Po siedmiu meczach drużyna Heynena ma komplet zwycięstw. Z 23 setów straciła na razie tylko dwa. W następnej kolejce zmierzy się z Power Volley Milano (sobota, godz. 18).

• Sir Safety Conad Perugia - Consar Ravenna 3:0 (25:18, 25:20, 26:24)

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl