Zmarł były reprezentant Polski w siatkówce, Rafał Dymowski. "Przegrał ciężką walkę z covidem"

Nie żyje RafaŁ Dymowski, były reprezentant Polski w siatkówce, a także gracz m.in. Stali Nysa i AZS-u Częstochowa. Chorował na Covid-19. Wiadomość o śmierci 48-latka przekazał jego były klub za pośrednictwem mediów społecznościowych, a także syn byłego siatkarza, Paweł Dymowski.

- Z wielkim żalem zawiadamiamy, że odszedł od nas były wieloletni reprezentant naszego Klubu oraz reprezentacji Polski - Rafał Dymowski. Reprezentował barwy naszego klubu w latach 1996 - 2003 oraz w sezonie 2004/2005. Rodzinie oraz najbliższym składamy najszczersze kondolencje - napisał klub Stal Nysa na Facebooku.

Zobacz wideo Drzyzga: Cieszy, że nie siedzieliśmy na kanapie. Wyjdzie nam to na zdrowie

Rafał Dymowski nie żyje. "Przegrał ciężką walkę z covidem"

Dymowski był zakażony koronawirusem, o czym poinformował Paweł Dymowski, syn byłego reprezentanta Polski. - Z przykrością informuję, że w dniu dzisiejszym, tj.: 19.10.2020 we wczesnych godzinach porannych odszedł od nas mój tato ś.p. Rafał Dymowski - mąż, ojciec, syn, brat, wujek, a także wielka ikona sportu, w tym Polskiej oraz Nyskiej siatkówki. Niestety - przegrał ciężką walkę z covidem - napisał Paweł Dymowski na Facebooku.

W 1998 roku Dymowski wywalczył brązowy medal w MP w barwach Stali Nysa. Natomiast w 1993 i 1995 roku był mistrzem Polski z zespołem AZS Częstochowa.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.