Heynen wybrał skład na drugi mecz z Niemcami. Wraca Michał Kubiak

Vital Heynen podjął decyzję dotyczącą składu na drugi mecz towarzyski reprezentacji Polski z Niemcami w Zielonej Górze. W czwartek nie zagrają m.in. Bartosz Kurek i Wilfredo Leon. Początek meczu o 18:00, relacja na Sport.pl.

Siatkarska reprezentacja Polski w środę w meczu towarzyskim pokonała Niemców 3:2 po bardzo emocjonującym spotkaniu, choć po dwóch setach przegrywała 0:2. Zmiany wprowadzone przez Vitala Heynena poskutkowały, dzięki czemu Polacy mogli świętować wygraną w pierwszym meczu po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.

Vital Heynen już przed meczami w Zielonej Górze postanowił, że będzie rotować składem. Na czwartkowy mecz wraca do składu Michał Kubiak, który nie zagrał w środę. Trener reprezentacji Polski podjął decyzję, że w czwartek nie zagrają Bartosz Kurek, Wilfredo Leon, Bartosz Kwolek, Fabian Drzyzga i Tomasz Fornal. Nadal nie ma także pewności, że w czwartek zagra Piotr Nowakowski, który narzeka na ból pleców.