Vital Heynen pokazał zdjęcie, ale kogoś zabrakło. Mistrzowska reakcja trenera!

Tradycją zgrupowań reprezentacji Polski siatkarzy staje się fakt, że na zdjęciu kadry nie ma jednego zawodnika. W zeszłym roku zabrakło Bartosza Bednorza, a w czwartek Vital Heynen zamieścił takie, na którym nie znalazł się Artur Szalpuk. Trener zareagował na obawy kibiców, doklejając twarz siatkarza. - Zawsze jest jakieś wyjście - napisał.

Heynen w czwartek zamieścił zdjęcie z zapowiadanego przez siebie wspólnego grilla polskiej kadry. - Co za luksus, móc usiąść razem dookoła ogniska... Drużyna silniejsza i bardziej zjednoczona niż kiedykolwiek! - pisał szkoleniowiec na Twitterze. Kibice szybko wychwycili, że wśród zawodników na zdjęciu brakuje Artura Szalpuka. 

Zobacz wideo Top 3 błędy, kiksy, wpadki. Sezon 2019/20 [ELEVEN SPORTS]

Szalpuka brakowało na zdjęciu reprezentacji. Heynen go dokleił

- Przynajmniej tym razem Benji nie brakuje - odpowiedział Belg, nawiązując do zeszłego roku, kiedy na zdjęciu nie było Bartosza Bednorza. Kilkanaście minut później opublikował to samo zdjęcie, ale z doklejoną twarzą Szalpuka. - Zawsze jest jakieś rozwiązanie - tłumaczył. 

Reprezentacja Polski siatkarzy przebywa obecnie na pierwszym tegorocznym zgrupowaniu w Spale. Jego pierwsza część zakończy się 13 czerwca. We wtorek zawodnicy otrzymali wyniki testów na obecność przeciwciał koronawirusa. Sztab kadry wkręcił wówczas Heynena, że w reprezentacji są trzy przypadki zachorowań. Drugą część obozu zaplanowano na dni 29 czerwca - 11 lipca. Możliwe, że wtedy uda się rozegrać pierwsze sparingi z zagranicznymi reprezentacjami. W ich sprawie wciąż trwają negocjacje

Przeczytaj także:

Więcej o: