Nieoficjalnie: Wielki powrót do PlusLigi! Reprezentant Polski będzie występował w PGE Skrze Bełchatów

Mateusz Bieniek ma w nadchodzącym sezonie grać w barwach PGE Skry Bełchatów - informuje "Przegląd Sportowy". Reprezentant Polski ma zostać wypożczony na rok z Cucine Lube Civitanova.

Jak informuje "Przegląd Sportowy" Mateusz Bieniek w przyszłym sezonie będzie występował w PlusLidze! Reprezentant Polski ma zostać wypożyczony z Cucine Lube Civitanova i trafić do PGE Skry Bełchatów, z której do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle odszedł Jakub Kochanowski.

Zobacz wideo Bartosz Kurek o koronawirusie: Nie słuchajmy blogerów, modelek, gwiazd

Zdaniem "Przeglądu Sportowego" wszystkie szczegóły wypożyczenia Bieńka zostały już uzgodnione, a oficjalnego ogłoszenia kontraktu można spodziewać się na początku przyszłego tygodnia. Włoski klub miał nie robić żadnych problemów w negocjacjach, w związku z koniecznością szukania oszczędności z powodu pandemii koronawirusa i kryzysu, który dotknął włoską gospodarkę.

Bieniek w Skrze zastąpi w nadchodzącym sezonie Jakuba Kochanowskiego, który postanowił przenieść się do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Po roku gry w Bełchatowie ma wrócić do Włoch, a w międzyczasie ma rywalizować o miejsce w kadrze, która poleci na igrzyska olimpijskie, którą odbędą się latem 2021 roku w Tokio.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.