Malwina Smarzek-Godek ma nowy klub! Zagra w jednym z najlepszych zespołów świata. Kontrakt życia

Malwina Smarzek-Godek zmienia klub! Jedna z najlepszych polskich siatkarek odchodzi z Zanetti Bergamo i dołączy do zespołu Igor Gorgonzola Novara. 23-letnia Polka podpisała kontrakt życia.

Malwina Smarzek-Godek po dwóch latach odchodzi z Zanetti Bergamo. Atakująca reprezentacji Polski będzie kontynuować swoją karierę w zespole Igor Gorgonzola Novara. To jeden z najlepszych włoskich klubów. W tym sezonie zajął trzecie miejsce, ale medalu nie zdobył przez przedwczesne zakończenie sezonu spowodowane pandemią koronawirusa.

Zobacz wideo Bartosz Kurek o sytuacji we Włoszech

Malwina Smarzek-Godek podpisała kontrakt życia

- W nowym klubie Polka będzie miała również znakomite warunki finansowe. Kontrakt, który podpisała, jest najlepszym w jej dotychczasowej karierze - informuje portal WP Sportowe Fakty. Ale dla reprezentantki Polski liczyła się również gra w Lidze Mistrzyń. Nowy klub da jej tę możliwość i to na najwyższym poziomie.

Igor Gorgonzola Novara to jeden z najlepszych klubów w żeńskiej siatkówce. Triumfator Ligi Mistrzyń z 2019 roku, mistrz Włoch z 2017 roku oraz czterokrotny zdobywca Pucharu Włoch.

Przeczytaj również:

Więcej o: