Sport.pl

Reprezentant Polski bohaterem wielkiego transferu! Trafi do jednego z najlepszych klubów świata

Jak poinformował "Przegląd Sportowy", Bartosz Bednorz zostanie zawodnikiem Zenitu Kazań. W rosyjskim gigancie ma zarabiać niezwykle wysoką kwotę 900 tysięcy euro. Rosyjski klub dzięki transferom takim, jak ten reprezentanta Polski, a także powrót legendarnego trenera Władimira Alekny chciałby wrócić na szczyt.

Bartosz Bednorz podpisał kontrakt z Zenitem Kazań - taką informację przekazał dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Kamil Drąg. Reprezentant Polski przejdzie tam z włoskiego Leo Shoes Modena, którego barwy reprezentował w obecnym, wciąż niezakończonym we Włoszech sezonie 2019/2020. 

Zobacz wideo

Bartosz Bednorz w Zenicie Kazań. Niebotyczne zarobki Polaka

Polak miał związać się z rosyjskim klubem na dwa lata. Nieoficjalnie mówi się o niebotycznej kwocie wpisaną w kontrakt - zarobkach rzędu 900 tysięcy euro za sezon. 

Co prawda, w tym sezonie Zenit Kazań nie spisywał się najlepiej - przegrał z Lokomotiwem Nowosybirsk walkę o mistrzostwo Rosji, a także odpadł z Ligi Mistrzów już w fazie grupowej i nie zdobył klubowego mistrzostwa świata, które przypadło Cucine Lube Civitanova.

Zenit chce wrócić do dominowania

To jednak wciąż klub o renomie jednego z najlepszych na świecie - sześciokrotnie wygrywał Ligę Mistrzów, a w jego barwach występuje reprezentant Francji Earvin N'Gapeth uważany za pioniera wśród wszystkich zawodników grających na pozycji przyjmującego. Teraz transfery takie, jak ten Bednorza oraz powrót wybitnego szkoleniowca Władimira Alekny ma przywrócić Zenitowi wielkie sukcesy. 

Więcej o:
Komentarze (11)
Reprezentant Polski bohaterem wielkiego transferu! Trafi do jednego z najlepszych klubów świata
Zaloguj się
 • 2fat

  Oceniono 1 raz 1

  Własnie obejrzalem powtórkę z 2009 naszych dziewczyn przeciwko Rosji z którą wygrały. One były po prostu wyraźnie sprawniejsze od dzisiejszych gwiazd.

 • aa_propos

  Oceniono 1 raz 1

  No i gratulacje. Bednorz jest dobry ale nie powinien podskakiwać Heynenowi który ma kilku równie dobrych

 • fields1

  Oceniono 3 razy 1

  Dziwny klub. Dziwna liga. Płacą miliony a na trybunach mają pustki

 • kkrr456

  Oceniono 1 raz 1

  bo trochę gorzej jest zżyty z resztą...

 • matitalolo

  Oceniono 2 razy 0

  Pralnia Kazań.

 • xzyzzy

  Oceniono 2 razy 0

  chyba to jeden z ostatnich zakupów jakiegokolwiek kuglarza za kwotę z d... wziętą. dziwni ci ruscy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX