Media: Bartosz Kurek zmieni klub. Odejdzie z Włoch

- Bartosz Kurek ma opuścić latem Vero Volley Monza - informują włoskie media. Polak może przenieść się do ligi rosyjskiej.

Koronawirus sparaliżował świat sportu. Zawieszone zostały prawie wszystkie rozgrywki w Europie, także te siatkarskie. Liga włoska nie gra i nie wiadomo, kiedy będzie mogła zostać wznowiona. Nie przeszkadza to jednak klubom z Serie A w przygotowywaniu transferów na kolejny sezon. Do Trentino Volley trafił właśnie Brazylijczyk Lucarelli. Z Vero Volley Monza może zaś odejść Bartosz Kurek.

Zobacz wideo Bartosz Kurek o koronawirusie: Nie słuchajmy blogerów, modelek, gwiazd

Zdaniem portalu volleyball.it, nasz reprezentant jest na liście zawodników, którzy latem mają opuścić klub. Oprócz Kurka są to Donovan Dzavoronkov i Santiago Orduna. Z kolei do Monzy ma trafić występujący w przeszłości w Warszawie Sharone Vernon-Evans.

Bartosz Kurek do Rosji?

Gdzie miałby odejść Kurek? Od dłuższego czasu spekuluje się, że może przenieść się do ligi rosyjskiej. Podobny kierunek może wybrać Bartosz Bednorz, którym zainteresowany jest Zenit Kazań. Zespół mistrza Rosji poddany jest obecnie kwarantannie, bo w organizmie Earvina N'Gapetha lekarz stwierdzili koronawirusa.

Więcej o:
Copyright © Agora SA