Bartosz Bednorz "uciszony" przez swój klub. Został ukarany

Ostatnie transferowe zamieszanie wokół Bartosza Bednorza sprawiło, że Modena, jego aktualny klub, postanowił nałożyć na polskiego siatkarza zakaz wypowiadania się w mediach.

Bartosz Bednorz kilka dni temu otrzymał ofertę od Zenitu Kazań! Polski siatkarz, grający aktualnie we włoskiej Modenie, miałby zastąpić Ervina N'Gapetha. Reprezentant Polski mógłby także liczyć na gigantyczną podwyżkę. Aktualny pracodawca polskiego przyjmującego po sobotniej przegranej w Pucharze Włoch z Sir Safety Perugia 0:3 postanowił nałożyć na niego zakaz wypowiadania się w mediach.

Zobacz wideo

Kara dla Bednorza od Modeny

Bartosz Bednorz znakomicie radzi sobie we włoskiej lidze. Jego dobra forma sprawia, że siatkarza wzbudza zainteresowanie wielu mocnych europejskich klubów. 

- Sezon wkracza w decydującą fazę, a takie spekulacje nie są nikomu potrzebne. Każda rozmowa musi być uzgodniona wcześniej i nie może dotyczyć spekulacji transferowych - powiedział jeden z przedstawicieli klubu z Modeny w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Spekulacje transferowe wokół Bednorza skomentował również dziennikarz Polsatu Sport, Jerzy Mielewski, który na swoim Twitterze opublikował wpis: - Przecież to Włosi ujawnili, że Zenit chce BB podając kwoty i szczegóły propozycji - stwierdził dziennikarz.

W przegranym 0:3 spotkaniu Pucharu Włoch z ekipą Wilfredo Leona, polski przyjmujący zdobył najwięcej punktów w swoim zespole (12). Bednorz jest jednym z czołowych zawodników swojego zespołu, który aktualnie zajmuje 3. miejsce w tabeli Serie A. Z klubem jest związany dwuletnim kontraktem.

Więcej o: