Znakomita seria ZAKSY w Lidze Mistrzów! Już piąte zwycięstwo wynikiem 3:0!

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle odniosła kolejne zwycięstwo w fazie grupowej Ligi Mistrzów siatkarzy. Mistrzowie Polski pokonali Vojvodinę Nowy Sad 3:0 i w piątym meczu nie stracili seta.

Znakomita seria ZAKSY Kędzierzyn Koźle w Lidze Mistrzów siatkarzy trwa. Po czterech efektownych wygranych w pierwszych czterech meczach fazy grupowej, we wtorek zawodnicy Benjamina Toniuttiego odnieśli kolejne zwycięstwo.

Tym razem mistrzowie Polski bez najmniejszego problemu pokonali na wyjeździe serbską Vojvodinę Nowy Sad. ZAKSA wygrała 3:0, zwyciężając w setach odpowiednio do 11, 22 oraz 18. Warto podkreślić, że mistrzowie Polski w fazie grupowej Ligi Mistrzów nie przegrali jeszcze seta!

Z kompletem punktów ZAKSA prowadzi w swojej grupie, wyprzedzając belgijskie Roeselare, niemieckie Friedrichshafen oraz Vojvodinę. Ostatni mecz w fazie grupowej mistrzowie Polski zagrają w kolejną środę, kiedy podejmą Friedrichshafen. Polska drużyna awans do ćwierćfinału zapewniła sobie już w poprzedniej kolejce.