Bartosz Bednorz może trafić do Zenita Kazań! Otrzyma gigantyczną podwyżkę

Bartosz Bednorz otrzymał ofertę od Zenitu Kazań! Polski siatkarz, grający aktualnie we włoskiej Modenie, miałby zastąpić Ervina N'Gapetha. Reprezentant Polski mógłby także liczyć na gigantyczną podwyżkę.

Bartosz Bednorz, występujący aktualnie we włoskiej Modenie, zbiera znakomite recenzje za swoją grę. Polski przyjmujący jest jednym z czołowych zawodników swojego zespołu, który aktualnie zajmuje 3. miejsce w tabeli Serie A. Choć z klubem jest związany dwuletnim kontraktem, media informują o możliwym transferze.

Zobacz wideo

Włosi piszą, że Bednorzem jest zainteresowany Zenit Kazań. Według portalu ilrestodelcarlino.it, Polak miałby otrzymać dwuletni kontrakt, w czasie którego zarabiałby aż 900 tysięcy euro za sezon! To trzykrotnie większa suma niż obecne zarobki reprezentanta Polski.

Taki ruch Zenitu Kazań spowodowany jest możliwym odejściem Ervina N'Gapetha, z czym mieli pogodzić się już działacze rosyjskiego klubu. Oprócz niego, z zespołu odejść może także Cwetan Sokołow. Z kolei do Rosji może trafić Jenia Grebennikov, uznawany za jednego z najlepszych libero na świecie.