Reprezentant Polski może trafić do klubu Wilfredo Leona i Vitala Heynena

Jak informuje "La Gazetta Dello Sport", Fabian Drzyzga i Antoine Brizard to dwaj kandydaci do zastąpienia rozgrywającego Sir Safety Conad Perugia, Luciano De Cecco. Przyszłość Argentyńczyka grającego w drużynie Vitala Heynena i Wilfredo Leona wciąż pozostaje niewyjaśniona, a władze klubu postanowiły poszukać jego ewentualnego zastępcy.

Według włoskiego dziennika "La Gazetta Dello Sport", Fabian Drzyzga i Antoine Brizard to najwięksi kandydaci do zastąpienia rozgrywającego Sir Safety Conad Perugia, Luciano De Cecco. Przyszłość Argentyńczyka pozostaje niewiadomą, więc władze klubu postanowiły znaleźć jego ewentualnego zastępcę. 

Fabian Dryzga po brązowym medalu ME:

Zobacz wideo

Polakowi kończy się umowa z Lokomotivem Nowosybirsk. Kontrakt wygaśnie po zakończeniu obecnego sezonu ligowego. Natomiast Francuz, który obecnie gra w barwach Vervy Warszawa, miałby mieć jeszcze do rozważenia ofertę Zenita Sankt Petersburg. Obaj mogą stać się zawodnikami klubu Vitala Heynena i Wilfredo Leona

- Przedstawiliśmy mu naszą ofertę i czekamy. Wiemy, że ma wiele propozycji, ale czasu na negocjacje jest jeszcze sporo, więc nie pospieszamy go. Miejmy nadzieję, że wkrótce będziemy wiedzieli więcej –  prezes Sir Safety Conad Perugia, Gino Sirci.

Więcej o: