Reprezentant Polski może zastąpić Earvina Ngapetha w Zenicie Kazań!

Włoskie media informują, że Bartosz Bednorz może odejść z Leo Shoes Modena i zostać zawodnikiem Zenita Kazań. W rosyjskim zespole miałby zastąpić Earvina Ngapetha, który powędrowałby do aktualnego klubu reprezentanta Polski.

Włoskie media już od jakiegoś czasu podają informacje, że do zespołu Leo Shoes Modena może dołączyć Earvin Ngapeth, który grał już tam w latach 20014-18. Bardzo pozytywnie do tego transferu podchodzi prezes klubu, Catia Pedrini oraz wszyscy sympatycy trzeciego zespołu Serie A. Z kolei w drugą stronę powędrowałby Bartosz Bednorz, który tym samym zostałby drugim reprezentantem Polski z występami w Zenicie Kazań po Wilfredo Leonie (w latach 2014-18).

"Z Leonem w składzie możemy marzyć o medalu w Tokio"

Zobacz wideo

Wielkie plany transferowe Modeny. Bednorz odejdzie?

Drużyna z Półwyspu Apenińskiego planuje dokonać wielu kadrowych roszad. Do ekipy Andrei Gianiego przed startem rundy play-off ma przyjść Michał Kubiak, a latem prawdopodobnie odejdą: Denis Kaliberda i jeden z podstawowych przyjmujących - Bartosz Bednorz lub Matthew Anderson, którymi interesuje się Zenit Kazań.

Oficjalnie klub z Modeny nie podjął jeszcze żadnych decyzji decyzji ws. transferów, ale w ciągu kilku tygodni powinny być znane.

Oprócz Ngapetha Modena chciałaby mieć w swoich szeregach także Jenii Grebennikova, który zastąpiłby Salvatore Rossiniego, Dragana Stankovicia oraz Bruno Rezende

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.