Sport.pl

Wilfredo Leon zdecydował o swojej przyszłości. "Tego właśnie chciałem"

Wilfredo Leon przedłużył kontrakt z Perugią. Reprezentant Polski miał możliwość powrotu do Rosji, ale zdecydował się pozostać w lidze włoskiej.

Wilfredo Leon zdecydował. Polski przyjmujący pozostanie w swoich obecnym zespole - przedłużył kontrakt z Sir Safety Perugia o dwa kolejne sezony. Będzie reprezentował włoski zespół do 2022 roku. Działacze Perugii odetchnęli, bo Leon to kluczowa postać drużyny prowadzonej przez Vitala Heynena. 

Wilfredo Leon da nam złoto na igrzyskach w Tokio?

Wilfredo Leon zdecydował

- Jestem bardzo szczęśliwy. Możemy oficjalnie potwierdzić, że będę siatkarzem Perugii przez kolejne dwa sezony. Tego właśnie chciałem. Dziękuję klubowi. Moja przygoda z Perugią trwa - powiedział Leon cytowany przez oficjalną stronę klubową.

Leon grał wcześniej m.in. w Zenicie Kazań. Miał możliwość powrotu do Rosji, bo interesował się nim Zenit Petersburg. Polak zdecydował się jednak pozostać we Włoszech, w których gra od dwóch lat. Dotychczas zdobył dla Perugii 1052 punkty. Wywalczył Puchar Włoch i Superpuchar Włoch.

Więcej o:
Komentarze (2)
Wilfredo Leon zdecydował o swojej przyszłości. "Tego właśnie chciałem"
Zaloguj się
  • leoleo

    0

    trener, ja też zostanę z heynenem...

  • kerajek

    Oceniono 1 raz -1

    Czy to ktoś z premedytacją takie głupkowate tytuły pisze. Siatkówka to jest w 100% gra zespołowa. I każdy błąd kosztuje tam stratę punktu. To nie to samo co we futbolu gdzie niecelne podanie to nie jest strata gola. Więc jak sam Leon może nam medal w Tokio załatwić ? On potrzebuje wsparcia całej drużyny i tak samo on musi tą drużynę wesprzeć żebyśmy mogli odnieść sukces na Olimpiadzie i nie tylko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX