Niewiarygodna akcja Wlazłego. Przypomniał o sobie kibicom

Skra Bełchatów pokonała w sobotę BKS Visłę Bydgoszcz 3:0, a bohaterem spotkania był Mariusz Wlazły. 36-letni atakujący popisał się niesamowitą akcją, w której udowodnił, że mimo wieku nadal należy do najlepszych siatkarzy w PlusLidze.

Skra Bełchatów pokonała BKS Visłę Bydgoszcz w sobotnim meczu Plusligi. Bełchatowianie wygrali 3:0, a poszczególne sety do 23, 16 i 23. Dzięki temu awansowali na drugie miejsce w tabeli, w której prowadzi ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Ten siatkarz da nam złoto na igrzyskach w Tokio?

Niesamowita akcja Mariusza Wlazłego!

Bohaterem spotkania z Visłą był Mariusz Wlazły. Atakujący popisał się w drugim secie niesamowitą akcją, w której wykonał prawie wszystkie elementy siatkarskiej gry. Zaczął od potężnego serwisu, który posłał z prędkością 115 km/h. Potem obronił atak gości, następnie asekurował kolegów w obronie i na końcu sam skutecznie skończył kontrę z prawego skrzydła.

36-letni Wlazły to legenda polskiej siatkówki. W 2014 roku był najlepszym siatkarzem mistrzostw świata, które wygrali biało-czerwoni. Osiem lat wcześniej wywalczył z naszą reprezentacją srebrny medal na światowym czempionacie. Dziewięć razy był mistrzem Polski, a cztery razy wygrał Superpuchar Polski.