Perugia chce zatrzymać Wilfredo Leona. Rosjanie kuszą go wielkimi pieniędzmi

Wciąż nieznana jest przyszłość Wilfredo Leona. Reprezentant Polski cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony Zenita Sankt Petersburg, ale jego aktualny pracodawca, Sir Safety Perugia zamierza go zatrzymać na dlużej.

Sir Safety Perugia, włoski klub, którego barw broni aktualnie Wilfredo Leon, prowadzi rozmowy z siatkarzem ws. przedłużenia umowy. Mówi się o nowym, dwuletnim kontrakcie - informują włoskie media. 

- Pod koniec stycznia ma wyjaśnić się jego przyszłość. Prowadzimy z nim rozmowy. Chcemy go zatrzymać w składzie - zdradza prezes włoskiego zespołu Gino Sirci, w rozmowie z "Il Corriere dell'Umbria".

"Z Leonem w składzie możemy marzyć o medalu w Tokio"

Zobacz wideo

Leon zostanie w Perugii czy odejdzie do Rosji?

26-letni siatkarz nie może opędzić się od ofert transferowych. Kuszą go mocne zespołu z Europy na czele z Zenitem Sankt Petersburg, który jest w stanie zaoferować mu rekordowy kontrakt w historii siatkówki na poziomie 2 mln euro za jeden sezon gry!

- Ta drużyna jest w stanie zapłacić mu pieniądze, jakich nie zarobił do tej pory żaden siatkarz na świecie - powiedział niedawno Łukasz Kadziewicz, były reprezentant Polski.

Kubańczyk z polskim paszportem gra w Perugii od dwóch lat, a priorytetem dla ekipy z Serie A jest wygranie Ligi Mistrzów w trwających rozgrywkach.

Więcej o: