Niemcy apelują do Polaków! "Pomóżcie spełnić marzenie naszej kadry"

Siatkarze reprezentacji Niemiec powalczą w styczniu o awans na igrzyska olimpijskie do Tokio. Liczą przy tym, że w Berlinie wspierać będą ich nie tylko niemieccy fani, ale także polscy. Dla naszych kibiców przygotowano specjalną ofertę na bilety.

W piątek na stronie Polskiego Związku Piłki Siatkowej pojawił się komunikat do polskich kibiców. - Polska już zakwalifikowała się na igrzyska olimpijskie. Ten krok chce zrobić także niemiecka reprezentacja, która w dniach 5–10 stycznia rozegra turniej w hali Maxa Schmelinga w Berlinie. Zawodnicy ucieszą się ze wsparcia polskich fanów - napisano.

Ten siatkarz da nam złoty medal w Tokio?

Zobacz wideo

Kto awansuje na igrzyska?

Nasi sąsiedzi liczą na wsparcie nie tylko swoich fanów, ale także polskich kibiców. Z tej okazji przygotowano dla Polaków specjalną zniżkę na bilety. - Wszyscy kibice z Polski otrzymują 20 procent rabatu na bilety każdej kategorii, aby w styczniu 2020 roku w Berlinie swoją energią pomóc w spełnieniu marzenia niemieckiej kadry o występie na igrzyskach olimpijskich. Poprzez ten link wszyscy fani otrzymają 20 procent rabatu na bilety każdej kategorii - czytamy w komunikacie.

W europejskim turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk wystąpi osiem drużyn. W grupie A zagrają Niemcy, Belgia, Słowenia i Czechy. W grupie B Serbia, Francja, Bułgaria i Holandia. Awans na igrzyska wywalczy tylko jedna reprezentacja.