Earvin N'Gapeth oskarżony o napaść seksualną. Wyciekło nagranie [WIDEO]

Francuski siatkarz Earvin N'Gapeth został wypuszczony z aresztu w Contagem po tym, jak trafił tam w poniedziałek pod zarzutem napaści seksualnej w nocnym klubie. Potrzebne było wpłacenie 50 tysięcy reali kaucji.

W czasie zabawy Earvin N'Gapeth miał uderzyć w pośladki 29-letnią kobietę. Ta zgłosiła sprawę na policję, a zawodnik Zenitu Kazań został aresztowany. Tłumaczył, że pomylił tę kobietę ze swoją znajomą, a uderzenie w pośladki jest jedną z form przywitań znajomych we Francji. Dodał też, że od razu przeprosił poszkodowaną kobietę oraz jej partnera.

Na Twitterze opublikowano film z monitoringu, na którym widać moment zdarzenia. Za wyjście francuskiego zawodnika z aresztu w Contagem trzeba było zapłacić 50 tysięcy reali kaucji, co stanowi równowartość 46 tysięcy złotych. 

Zobacz wideo

Earvin N'Gapeth zdobył brązowy medal klubowych mistrzostw świata

N'Gapeth przebywa w Brazylii po tym, jak wraz ze swoim klubem Zenitem Kazań uczestniczył w Klubowych Mistrzostwach Świata. Ostatecznie rosyjska drużyna zdobyła tam brązowy medal. W finale po złoto sięgnęło włoskie Cucine Lube Civitanova, ogrywając brazylijską Sadę Cruzeiro. W składzie zwycięzców znalazł się polski środkowy, Mateusz Bieniek. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.