Vital Heynen po porażce: To coś nierealnego. Jestem zaskoczony

Vital Heynen, przyznał po porażce prowadzonego przez niego Sir Safety Perugia 0:3 z Milanem, że taki wynik to coś nierealnego. Siatkarzy zespołu belgijskiego trenera czeka teraz poważna rozmowa ze szkoleniowcem.

Prowadzony przez Vitala Heynena zespół Sir Safety Conad Perugia sensacyjnie przegrał w meczu 4. kolejki Serie A1 z Power Volley Allianz Milano 0:3. Jednemu z najlepszych siatkarskich zespołów w Europie nie pomógł nawet Wilfredo Leon, który zdobył 16 punktów. Najwięcej w zespole.

Zobacz wideo, w którym sprawdzamy, czy Wilfredo Leon pomoże Polsce zdobyć medal podczas przyszłorocznych igrzysk olimpijskich w Tokio:

Zobacz wideo

Vital Heynen nie ukrywał rozczarowania po tym spotkaniu. W rozmowie z klubową telewizją przyznał, że jest zaskoczony rozmiarami porażki. - Jestem zaskoczony rozmiarem porażki. Wynik 0:3 jest czymś niemożliwym dla nas. Muszę przyznać, że siatkarze Milanu zagrali zdecydowanie lepiej od nas. Jesteśmy opóźnieni w przygotowaniach, o czym mówiłem już po spotkaniu z Latiną. Musimy o tym wszystkim porozmawiać - powiedział belgijski trener.

Vital Heynen zmierzy się z polskim zespołem w Lidze Mistrzów

Przed zespołem Vitala Heynena niedługo duże wyzwanie. W piątek rozlosowano fazę grupową siatkarskiej Ligi Mistrzów. Sir Safety Perugia, prowadzona przez Belga, znalazła się w grupie z Projektem Warszawa. Więcej można przeczytać pod tym linkiem.