Kibice mogą przywitać siatkarską reprezentację Polski! O której siatkarze będą w kraju?

Siatkarska reprezentacja Polski zdobyła srebrne medale Pucharu Świata, kończącego sezon reprezentacyjny. Dzień po kolejnym sukcesie w tym roku, biało-czerwoni wrócą do kraju. Na lotnisku będą ich mogli powitać kibice, bo już teraz wiadomo, o której godzinie wylądują zawodnicy Vitala Heynena.

Polscy siatkarze we wtorek zakończyli Puchar Świata, w którym wywalczyli srebrne medale. Kilkanaście dni po tym, jak na mistrzostwach Europy zajęli trzecie miejsce. W środę zawodnicy Vitala Heynena, za którymi bardzo udany sezon reprezentacyjny, wrócą do kraju. 

W przyszłym roku Polacy wezmą udział w igrzyskach olimpijskich. O ich szansach i zawodniku, którzy może ich poprowadzić do sukcesu, można posłuchać w poniższym materiale:

Zobacz wideo

Kibice mogą przywitać siatkarską reprezentację Polski! O której siatkarze będą w kraju?

Polacy, którzy w ciągu ostatnich dwóch tygodni rozegrali aż 11 meczów, w środę wylądują na warszawskim Okęciu. Zostaną podzieleni na trzy grupy, które będzie można przywitać w niedużych odstępach czasowych: 20:40, 21:35 i 21:45.

Portal sportowefakty.wp.pl opublikował listę lotów, którymi biało-czerwoni będą wracać z Japonii. O godz. 20:40 na Okęciu pojawią się Bartosz Kwolek, Aleksander Śliwka, Artur Szalpuk, Paweł Zatorski, a także asystent trenera Sebastian Pawlik oraz fizjoterapeuci Paweł Brandt i Tomasz Pieczko. 50 minut później na lotnisku stawią się Norbert Huber, a tuż po nich będziemy mogli przywitać Mateuza Bieńka, Fabiana Drzyzgę, Karola KŁosa, Jakuba Kochanowskiego, Wilfredo Leona i Macieja Muzaja. Razem z nimi na lotnisku stawią się także Robert Kaźmierczak (statystyk) i Elżbieta Poznar (kierownik kadry).