Siatkarze Brazylii poszaleli na podium Pucharu Świata. Lucas przeszedł samego siebie [WIDEO]

Brazylijczycy wygrali siatkarski Puchar Świata. Od ich meczu do dekoracji zwycięzców minęło jednak nieco czasu. Lucas, środkowy reprezentacji, zbyt wcześnie rozpoczął świętowanie i na dekorację przyszedł wyraźnie rozweselony.

Brazylijczycy przeszli jak burza przez siatkarski Puchar Świata. Wygrali wszystkie 11 spotkań tracąc punkt tylko w starciu z Polakami, które zakończyło się wynikiem 3:2 dla "Canarinhos". We wtorek o 8 czasu polskiego rozpoczęli ostatnie starcie, w którym pokonali Włochów bez straty seta. Potem musieli jednak poczekać na dekorację zwycięzców aż do zakończenia pozostałych meczów.

"Z Leonem w składzie możemy marzyć o medalu w Tokio". Zobacz wideo poniżej, opisujące polskiego przyjmującego

Zobacz wideo

Niektórzy z Brazylijczyków, nie czekając na dekorację, rozpoczęli świętowanie. Środkowy reprezentacji Brazylii, Lucas Saatkamp, podczas ceremonii wyglądał na bardzo rozweselonego, a jego zachowanie zwracało uwagę widzów, oglądających wszystko w telewizji. Do sieci trafiło nagranie, jak zawodnik "Canarinhos" wyglądał podczas śpiewania hymnu brazylijskiego.

To jednak nie wszystko. Kiedy cała reprezentacja Brazylii pozowała do zdjęcia na podium, Lucas stojący najbardziej z prawej strony trzymał w górze lewą dłoń pokazując środkowy palec. Trudno ukryć, że Brazylijczyk wyglądał, jakby nieco pomógł sobie w świętowaniu zwycięstwa jeszcze przed odebraniem pucharu za wygraną w Pucharze Świata.

Więcej o: