Brazylijskie media po meczu z Polską: To największy klasyk. Jesteśmy niepokonani

Brazylijskie media wychwalają reprezentację siatkarzy po zwycięstwie nad Polakami 3:2 w Pucharze Świata. - Wygrana z Polakami sprawia, że jesteśmy niepokonani - napisał portal globo.com.

Polacy przegrali 2:3 (25:19, 23:25, 19:25, 25:16, 11:15) najważniejszy mecz Pucharu Świata z Brazylią. Były emocje, ale i błędy Polaków. Zbyt dużo, by wygrać z takim rywalem. Szanse na złoty medal są już minimalne. "Canarinhos" niemal zapewnili sobie wygraną w całym turnieju.

Zobacz wideo o siatkarzu, który może nam dać złoto na igrzyskach

Zobacz wideo

Brazylijskie media: Mecz z Polską to największy klasyk współczesnej siatkówki

Brazylijskie media chwalą swój zespół za wygraną w meczu przeciwko aktualnym mistrzom świata. - Wygrana w największym klasyku współczesnej siatkówki. Po ponad dwóch godzinach walki Brazylia pokonuje Polskę w tie-breaku. Zwycięstwo w meczu z Polską sprawiło, że jesteśmy niepokonani w Pucharze Świata - pisze globo.com.

- Brazylia wygrała z Polską w bardzo wyrównanym meczu, który był największym wydarzeniem tegorocznego Pucharu Świata w Japonii. "Canarinhos" przeszli dziś prawdziwą próbę ogniową - napisali dziennikarze portalu uol.com.br.

Z kolei portal webvolei.com.br podkreśla, że Brazylijczycy w poniedziałek mogą zapewnić sobie końcowe zwycięstwo w Pucharze Świata. - To był pojedynek między dwoma kolegami z dawnej kadry Kuby - Lealem i Leonem. Leal wygrał pojedynek z rodakiem. W przypadku zwycięstwa z Japonią, Brazylijczycy będą mogli w poniedziałek świętować końcowy tryumf na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek - stwierdzili dziennikarze brazylijskiego portalu.