Polska - Japonia. Gdzie i o której godzinie obejrzeć drugi mecz Polaków w Pucharze Świata? Transmisja TV, stream online, na żywo, 2.10

W środę 2 października reprezentacja Polski rozegra drugi mecz podczas tegorocznego Pucharu Świata. Transmisję starcia brązowych medalistów niedawnych mistrzostw Europy obejrzymy w Telewizji Polskiej i Polsacie Sport.

3:0 siatkarska reprezentacja Polski pokonała Tunezję w pierwszym meczu tegorocznej edycji Pucharu Świata. Biało-czerwoni zaledwie kilka dni po zakończeniu mistrzostw Europy, na których zdobyli brązowe medale, rozpoczęli rywalizację w kolejnym turnieju, będącym następnym etapem przygotowań do przyszłorocznych igrzysk olimpijskich, o których mowa w poniższym materiale wideo:

Zobacz wideo

Polska - Japonia. Gdzie i o której godzinie obejrzeć drugi mecz Polaków w Pucharze Świata?

Polacy w odmienionym składzie, "na rozgrzewkę" łatwo pokonali Tunezyjczyków. W środę czeka ich jednak zdecydowanie trudniejsze zadanie. Zmierzą się bowiem z gospodarzami turnieju, Japończykami, którzy w pierwszym meczu PŚ bez problemu ograli Włochów 3:0 (25:17, 25:19, 25:21).

Spotkanie rozpocznie się o godz. 12:20. Jego transmisję przeprowadzą stacje TVP 1 i Polsatu Sport. W internecie starcie mistrzów świata z Japończykami będzie można zobaczyć na stronie sport.tvp.pl, aplikacji TVP Sport oraz na platformach Ipla TV i Cyfrowy Polsat Go.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.