Spiridonow znowu prowokuje. Wulgarny wpis skierowany do Michała Kubiaka

Aleksiej Spiridonow nie pozwala o sobie zapomnieć. Tym razem rosyjski siatkarz w wulgarny sposób skomentował wideo, w którym Michał Kubiak dziękuje za wsparcie, które reprezentacja Polski otrzymała od polskiego rządu.

Vital Heynen: "To niesamowite, że cały kraj nam pomaga".

Zobacz wideo

O godz. 10:15 polscy siatkarze mieli odlecieć z Amsterdamu do Lublany na półfinał mistrzostw Europy. Lot został jednak odwołany, a wszystko przez strajk słoweńskich linii lotniczych Adria Airways, które przez kolejne dwa dni nie będą obsługiwać żadnych lotów. Na problemy biało-czerwonych bardzo szybko zareagował premier RP, Mateusz Morawiecki, który na Twitterze napisał: "Nasza siatkarska kadra utknęła na lotnisku w Amsterdamie. Wysyłamy po nią nasz rządowy samolot, żeby spokojnie mogła dotrzeć na półfinał do Lublany. Trzymamy za nich kciuki".

Spiridonow znowu prowokuje

Aleksiej Spiridonow, znany z prowokacyjnych wpisów w mediach społecznościowych w kierunku polskich siatkarzy, postanowił wykorzystać tę okazję, aby zaatakować Michała Kubiaka. Kapitan polskiej kadry w wideo udostępnionym przez Jerzego Mielewskiego, dziennikarza Polsatu Sport, dziękował polskiemu rządowi za pomoc. Rosjanin w wulgarny sposób skomentował nagranie.

Aleksiej SpiridonowAleksiej Spiridonow twitter.com/mielewski

Vital Heynen podziękował Mateuszowi Morawieckiemu

Zachowanie Morawieckiego w mediach społecznościowych skomentował Vital Heynen, trener siatkarskiej reprezentacji Polski. - Co za wspaniałe uczucie, kiedy uzyskujemy wsparcie od naprawdę wszystkich w Polsce. Dziękuję wszystkim kibicom. Dziękuję Panu Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. Mam nadzieję, że będę mógł Panu podarować mój medal za kilka dni" - napisał Belg.

Więcej o: