Polska - Hiszpania. Gdzie i o której godzinie obejrzeć mecz 1/8 finału ME? Transmisja TV, stream online, na żywo, 21.09

Polscy siatkarze nie pozostawili rywalom złudzeń i zakończyli fazę grupową mistrzostw Eueropy z kompletem zwycięstw i tylko jednym straconym setem. W sobotę, w 1/8 finału zespół Vitala Heynena zmierzy się z Hiszpanią, a to spotkanie obejrzymy na antenach Telewizji Polskiej i Polsatu.

5 meczów, komplet zwycięstw i tylko jeden stracony set. Zespół Vitala Heynena bez większych problemów przebrnął przez fazę grupową mistrzostw Europy rozgrywanych w Belgii, Francji Holandii i Słowenii. W rywalizacji grupowej Polacy odprawili z kwitkiem: Estonię (3:1), Holandię, Czechy, Czarnogórę i Ukrainę (wygrane po 3:0).

Paweł Zatorski: Nie mamy problemu ze znalezieniem motywacji

Zobacz wideo

Po zajęciu 1. miejsca w grupie D, "Biało-Czerwoni" zmierzą się w 1/8 finału z reprezentacją Hiszpanii, która uplasowała w grupie B na 4. lokacie, notując w niej zwycięstwa z: Austrią (3:2) i Niemcami (3:1) oraz porażki w starciach ze: Słowacją (2:3), Belgią (0:3) oraz Serbią (1:3). Część kibiców na pewno pamięta sensacyjne złoto ME wywalczone przez Hiszpanów w 2007 r. (po moskiewskim finale z Rosją). Ale teraz w kadrze naszego sobotniego rywala nie ma ani trenera Andrei Anastasiego, ani takiego pokolenia siatkarzy. Obecnie Hiszpania to dopiero 35. zespół światowego rankingu FIVB (Polska jest 4.).

Spotkanie Polski z Hiszpanią zostanie rozegrane w holenderskim Apeldoorn. 

Pary 1/8 finału ME 2019

  • Belgia - Ukraina
  • Holandia - Niemcy
  • Polska - Hiszpania
  • Serbia - Czechy
  • Rosja - Grecja
  • Francja - Finlandia
  • Słowenia - Bułgaria
  • Włochy - Turcja

Polska - Hiszpania. Transmisja meczu 1/8 finału mistrzostw Europy w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo

Transmisję TV sobotniego spotkania reprezentacji Polski z Hiszpanią przeprowadzą: TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. W internecie mecz 1/8 finału siatkarskich mistrzostw Europy będzie można śledzić na stronie sport.tvp.pl, w aplikacji TVP Sport oraz na platformach: Ipla i Cyfrowy Polsat GO. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji:

Studio - godz. 18:50 (TVP Sport); (TVP Sport, Polsat Sport) 

Transmisja meczu - godz. 19:50 (TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport)