Polskie siatkarki poznały rywalki w 1/8 finału mistrzostw Europy! Uniknęliśmy piekielnie trudnego zadania

Polskie siatkarki po niezwykle zaciętym meczu pokonały Włoszki 3:2 w ostatnim meczu fazy grupowej ME. Polki zajęły drugie miejsce w swojej grupie i to oznacza, że w 1/8 finału zagramy z Hiszpanią!

Polskie siatkarki pokonały Włoszki w ostatnim meczu grupowym na mistrzostwach Europy. Biało-czerwone świetnie zaprezentowały się w pierwszym secie, a w kolejnych dwóch partiach musiały uznać wyższość wicemistrzyń świata. Czwarty i piąty set padł jednak łupem Polek i biało-czerwone zajęły drugie miejsce w grupie.  - Chciałbym się chwile pocieszyć, bo się długo martwiłem. To kolejny przeciwnik nad którym trzeba się będzie zastanowić. Wiadomo jednak, że niespodzianki się zdarzają - powiedział trener Polek.

Polki uniknęły piekielnie trudnego zadania

Polska zajęła drugie miejsce w swojej grupie, a to z kolei oznacza, że biało-czerwone w 1/8 finału zagrają z Hiszpankami. Jeszcze po trzecim secie wydawało się, że Polki przegrają, a wtedy ich rywalkami byłaby Rosja, która wcześniej pewnie pokonała Słowację 3:0.