Polska - Portugalia. Gdzie i o której obejrzeć mecz polskich siatkarek na ME? Transmisja TV, stream online, na żywo, 24.08

W piątek polskie siatkarki świetnie rozpoczęły swój udział w mistrzostwach Europy, pokonując Słowenię 3:0. Dziś reprezentacja Polski zmierzy się w Łodzi z Portugalkami. Sprawdź, gdzie obejrzeć drugie spotkanie Polek w fazie grupowej europejskiego czempionatu.

W piątek, w swoim pierwszym meczu na mistrzostwach Europy polskie siatkarki zmierzyły się ze Słowenkami. Podopieczne Jacka Nawrockiego wygrały spotkanie rozegrane w łódzkiej Atlas Arenie 3:0 (25:12, 25:22, 25:23). Można powiedzieć, że wczorajszy mecz miał dwa oblicza. W pierwszej partii nasze siatkarki nie dały rywalkom najmniejszych szans. Z kolei w ostatnim secie zrobiło się bardzo nerwowo, a Polki zakończyły rywalizację ze Słowenkami po wykorzystaniu dopiero szóstej piłki meczowej.

Kurek: Złoto na igrzyskach? Jesteśmy w stanie to zrobić

Zobacz wideo

W sobotę reprezentacja Polski zmierzy się z Portugalią. Nasze dzisiejsze rywalki rozpoczęły udział w ME od porażki z Włoszkami 0:3 (15:25, 14:25, 13:25). W trzecim, rozegranym wczoraj spotkaniu grupy B Ukraina pokonała Belgię 3:0.

Przy wspomnianych rezultatach w naszej grupie, o układzie tabeli decydują małe punkty, które Polki mają najgorsze spośród trzech zwycięskich zespołów i dlatego po pierwszej serii gier zajmują 3. miejsce w tabeli. Na pierwszej pozycji plasują się Włoszki.

Polska - Portugalia. Gdzie obejrzeć drugi mecz reprezentacji Polski na siatkarskich ME? Transmisja TV, stream online, na żywo

Spotkanie polskich siatkarek z Portugalkami obejrzymy na antenach: TVP Sport, TVP 2 oraz Polsatu Sport. W internecie drugi mecz Polek w fazie grupowej europejskiego czempionatu będzie można śledzić na stronie sport.tvp.pl, w aplikacji TVP Sport oraz na platformach: Ipla i Cyfrowy Polsat GO. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji:

Studio - godz. 20:00 (TVP Sport, TVP 2)

Transmisja meczu - godz. 20:20 (TVP Sport, TVP 2, Polsat Sport, Ipla, Cyfrowy Polsat GO)