Sport.pl

Bartosz Kurek pojedzie na zgrupowanie kadry w Arłamowie!

Jak udało nam się dowiedzieć, Bartosz Kurek, który przez ostatnie miesiące walczył z kontuzją kręgosłupa, będzie uczestniczyć w zgrupowaniu kadry siatkarzy w Arłamowie.

Od 26 sierpnia polska kadra siatkarzy będzie uczestniczyć w zgrupowaniu w Arłamowie. Zjazd ten ma związek z nadchodzącymi mistrzostwami Europy (od 13 września), w których wezmą udział biało-czerwoni.

Bartosz Kurek: Złoto na igrzyskach? Jesteśmy w stanie to zrobić

Zobacz wideo

Bartosz Kurek weźmie udział w zgrupowaniu reprezentacji Polski w Arłamowie

Nie podano jeszcze do wiadomości składu na zgrupowanie. Udało nam się jednak potwierdzić, że weźmie w nim udział Bartosz Kurek, które ostatnie miesiące spędził na rekonwalescencji po kontuzji kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Mistrz świata 2018 i MVP siatkarskiego mundialu nie grał w rozgrywkach ligowych od końcówki poprzedniego sezonu. Nie był również dopuszczony do rywalizacji w zmaganiach kadrowych - Siatkarskiej Lidze Narodów, sparingach, Memoriale Huberta Jerzego Wagnera oraz kwalifikacjach olimpijskich.

Na początku sezonu reprezentacyjnego mówiono, że możliwe, że Bartosz Kurek pojawi się w składzie na mistrzostwa Europy. Kilka dni temu ogłoszono, że siatkarz znalazł się w szerokiej kadrze na Puchar Świata, który obędzie się od 1 do 15 października w Japonii. Jak udało nam się dowiedzieć, atakujący Vero Volley Monza uczestniczyć będzie również w zgrupowaniu kadry w Arłamowie. W nadchodzący weekend czekają go ostatnie badania przed zjazdem.

Więcej o:
Komentarze (16)
Bartosz Kurek pojedzie na zgrupowanie kadry w Arłamowie!
Zaloguj się
 • joealex1989

  Oceniono 3 razy 3

  Lepsze jest wrogiem dobrego. Bartek ma być gotowy na Igrzyska Olimpijskie i to jest absolutny priorytet. Może też być tak, że sztab wie, że Bartka nie weźmie ani na ME, ani na PŚ, ale po prostu chcą, by Bartek nie tracił kontaktu z reprezentacją, by pobył trochę z tą kadrą. Jeśli zaś Bartek na parkiecie się pojawi, to musi to znaczyć że jest zdrowy nie w 90, nie w 99, a w 100%. Mam nadzieję że Heynen i spółka nie są w ciemię bici i nie podejmą zbędnego ryzyka że coś się pogorszy.

 • lubiejakgram

  Oceniono 3 razy 3

  też mi nowość, trener kilka dni temu podał skład w którym jego nazwisko widniało.

 • baaag

  Oceniono 1 raz 1

  Oby tylko nie przeszarżował.

 • billyg976

  Oceniono 3 razy -1

  Arłamów, ile tam się Slawuś Peszko gorzały opił to o ja pier.dole

 • bigosmiszcz

  Oceniono 2 razy -2

  I po co to !!!
  A na co to komu !!!
  Jeszcze kontuzja się odnowi i pogłębi a igrzyska obejrzy przed tv !!!

  Wierny kibic zwycięskich drużyn.

 • guru133

  Oceniono 5 razy -3

  No i gdzie tu sensacja pismaku? Wyleczył się, to pojechał na zgrupowanie.

 • anna.pcz

  Oceniono 8 razy -6

  A kogo to obchodzi - są ważniejsze tematy. Cpun, mąż prezenterki się utopił, a jego kochanek-ochroniarz chciał się zabić. Teraz został bez środków do życia a miliardy po tatusiu który zarobił je na wykupie państwowej firmy pójdą na konto "żony". O tym piszcie jeszcze więcej!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX