Sport.pl

Vital Heynen skreślił pierwszego zawodnika! Nie zagra w kluczowych meczach

Łukasz Kaczmarek jest pierwszym zawodnikiem skreślonym przez Vitala Heynena z drużyny, która zagra w meczach sparingowych z Holandią w Opolu. To oznacza, że nie weźmie także udziału w kwalifikacjach olimpijskich, które odbędą się w dniach 9-11 sierpnia w Gdańsku.
Zobacz wideo

Jak informuje "Przegląd Sportowy", Vital Heynen skreślił Łukasz Kaczmarka z kadry, która przygotowuje się w Zakopanem do meczów sparingowych z Holandią. Dwa mecze zostały zaplanowane na 27 i 28 sierpnia w Opolu i będą okazją do debiutu dla Wilfredo Leona. Tym samym stało się jasne, że atakujący nie weźmie także udziału w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Tokio.

Kaczmarek zaprezentował się z bardzo dobrej strony podczas zmagań w Lidze Narodów, w której Polacy wywalczyli 3. miejsce. Atakujący ZAKSY Kędzierzyn-Koźle występował w turnieju na zmianę z Maciejem Muzajem i wszystko wskazuje na to, że przegrał rywalizację o miejsce w składzie obok Dawida Konarskiego.

Polacy po spotkaniach towarzyskich z Holandią będą przygotować się do turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich w Tokio. Turniej odbędzie się w Gdańsku w dniach 9-11 sierpnia, a rywalami drużyny prowadzonej przez Vitala Heynena będą Francuzi, Słoweńcy i Tunezyjczycy. Awans wywalczy tylko zwycięzca rywalizacji.

Więcej o:
Komentarze (24)
Vital Heynen skreślił pierwszego zawodnika! Nie zagra w kluczowych meczach
Zaloguj się
 • pan_mamon

  Oceniono 15 razy 15

  Zdrowo są porąbane leśne dziadki z FIBV - żeby mistrz świata musiał startować w eliminacjach do olimpiady. Kasa misiu kasa.

 • piotr_wiktor

  Oceniono 6 razy 6

  Kogo by trener nie skreślił, to zawsze odpada zawodnik klasy co najmniej europejskiej.
  Mamy dwa równe pierwsze składy, wiec w sumie chyba nie musimy się martwić. A do tego doszedł Wilfredo.

 • boromir195419

  Oceniono 5 razy 5

  Błąd redaktora lub przepisującego artykuł .... nie pultajcie się bez potrzeby . Co do ''skreśleń'' trenera większość ma rację .... kogoś trzeba skreślić i cieszyć się można że mamy tylu dobrych . Zwykle Ci którzy brylują w PŚ na IO są dokładnie rozpracowani i nie odnoszą sukcesów . My mamy tylu świetnych siatkarzy że możemy rotować . Super.

 • timon87

  Oceniono 4 razy 4

  Sparingi z Holandią 27 i 28 sierpnia? Dziwne. Myślałem, że będą chcieli je rozegrać jeszcze przed startem turnieju kwalifikacyjnego do IO. Czytajcie tekst zanim do opublikujecie redaktorze KG.

 • kichchi

  Oceniono 9 razy 3

  a trzyma kompletnego leszcza konarskiego ktory zagrywa i atakuje jak w tajskiej reprezentacji kobiecej

 • hen-live

  Oceniono 5 razy 3

  "Dwa mecze zaplanowane w Opolu na 27 i 28 sierpnia...i będą przygotowaniem do turnieju kwalifikacyjnego w Gdańsku który odbędzie się 9-11 sierpnia".???

 • galileo-hk

  Oceniono 2 razy 2

  szkoda

 • klasaswiatowa980

  0

  Sierpnia a nie lipca ? Piszcie artykuły wolniej lub wylaczcie autokorekty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX