Sport.pl

Co z karą dla Spiridonowa za chamstwo wobec Karola Kłosa? Polacy są w kontakcie z Rosjanami

Polski Związek Siatkówki poinformował, że jest w kontakcie ze związkiem rosyjskim w sprawie kary dla Aleksieja Spiridonowa za obraźliwy wpis na Twitterze skierowany do reprezentanta Polski Karola Kłosa. Wcześniej informowano, że FIVB nie otrzymała jeszcze wniosku o ukaranie Rosjanina.
Zobacz wideo

Aleksiej Spiridonow to rosyjski siatkarz, który słynie z kontrowersyjnych zachowań i wypowiedzi. Nie raz już miał okazję obrażać różnych zawodników, w tym także polskich. Tym razem znów postanowił "zabłysnąć" i zaatakował na Twitterze Karola Kłosa. - Polska ku***" - napisał Spiridonow do Kłosa w odpowiedzi na jego post, w którym polski środkowy opublikował artykuł na swój temat.

PZS odpowiada Rosjanom w sprawie Spiridonowa

Pismo do siatkarskiej federacji Rosji ws. Aleksieja Spiridonowa zostało wystosowane przez Polska Siatkówka [konto PZS na Twitterze] w piątek. W rozmowie z Prezydentem Szewczenką (Stanisław Szewczenko - prezes rosyjskiego związku) ustalono, że krajowa federacja podejmie stosowne działania dyscyplinarne - czytamy na Twitterze.

Zamieszanie z karą dla Spiridonowa

- FIVB jest na bieżąco w tej sprawie, jednak nie otrzymaliśmy oficjalnej skargi od Polskiego Związku Piłki Siatkowej w sprawie wpisów Aleksieja Spiridonowa. Jeśli skarga zostanie złożona, FIVB dokładnie ją rozpatrzy i przyjrzy się przedstawionym dowodom przed podjęciem jakichkolwiek kroków - taką informację od FIVB jeszcze w niedzielę otrzymali dziennikarze Ria Nowosti.

Więcej o:
Komentarze (3)
Co z karą dla Spiridonowa za chamstwo wobec Karola Kłosa? Polacy są w kontakcie z Rosjanami
Zaloguj się
 • stefan-50

  Oceniono 1 raz 1

  Nie ma się kim podniecać. Samelvuo go z reprezentacji wywalił, gra coraz gorzej więc próbuje zaistnieć.

 • lucky65

  Oceniono 1 raz -1

  Bo leśne dziadki zamiast od razu złożyć skargę do FIVB, to poszły na skargę do "matuszki Rosji". Skoro Kłos za podobną wypowiedź pauzował kilka spotkań to, to samo powinno spotkać Spiridonova i to w meczach o turniej olimpijski. Jak go Putin wyśle na białe niedźwiedzie, to może zmądrzeje...

 • eldorius

  Oceniono 3 razy -3

  Leon jako nowo-Polak przeprosi Spiridonova i na tym sprawa się zakończy. Dostanie za to medal od towarzyszy Putina i Ryszarda Czarneckiego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX