Karol Kłos zareagował na skandaliczne słowa Alekseja Spiridonowa. Polak odniósł się do tłumaczenia Rosjanina

- Widziałem komentarz Rosjanina do całej sprawy. Jeżeli tylko ja jestem polska k***a, a nie cały naród, to luz. Dajmy spokój i na tym zakończmy - napisał na Twitterze Karol Kłos. Polski siatkarz w ironiczny sposób odniósł się w ten sposób do komentarza Aleksieja Spiridonowa, który kilka dni temu obraził w mediach społecznościowych środkowego reprezentacji Polski.
Zobacz wideo

- Michał Kubiak obraził cały naród irański, a ja napisałem wiadomość na Twitterze tylko do jednego konkretnego zawodnika. Nie obrażałem całego narodu polskiego. Dlatego nie rozumiem, dlaczego robi się z tego skandal i chcą mnie ukarać. Dlaczego mam zostać ukarany? - zapytał ostatnio Aleksej Spiridonow w rozmowie z portalem nevasport.ru. Siatkarz odniósł się w ten sposób do zamieszania, jakie wywołał jego skandaliczny wpis na Twitterze. Słynący z kontrowersyjnych zachować 31-latek, który nie raz obrażał różnych zawodników, w tym także polskich, tym razem postanowił "zabłysnąć" i zaatakować Karola Kłosa. - Polska k***a - napisał pod postem polskiego zawodnika. 

Spiridonow zaatakował KłosaSpiridonow zaatakował Kłosa Karol Kłos Twitter

Polski Związek Piłki Siatkowej bardzo szybko zareagował na obraźliwy wpis rosyjskiego siatkarza. Prezes Jacek Kasprzyk złożył zawiadomienie do FIVB [światowa federacja].

Karol Kłos odpowiedział Spiridonowi

Po kilku dniach sprawę skomentował również Kłos, pod którego postem Spiridonow zamieścił obraźliwe słowa. - Widziałem komentarz Rosjanina do całej sprawy. Jeżeli tylko ja jestem polska k***a, a nie cały naród, to luz. Dajmy spokój i na tym zakończmy - napisał środkowy reprezentacji Polski, nieco naśmiewając się z tłumaczenia Spiridonowa.