Spiridonow skomentował swój skandaliczny wpis: Dlaczego mam zostać ukarany?

Aleksiej Spiridonow obraził na Twitterze Karola Kłosa, środkowego reprezentacji Polski. - Polska ku***" - napisał Spiridonow do Kłosa. Polski Związek Piłki Siatkowej chce ukarania Rosjanina. Ten zaś broni się: Nie obrażałem całego narodu polskiego. Nie rozumiem, dlaczego robi się z tego skandal i chcą mnie ukarać.
Zobacz wideo

Aleksiej Spiridonow to rosyjski siatkarz, który słynie z kontrowersyjnych zachowań i wypowiedzi. Nie raz już miał okazję obrażać różnych zawodników, w tym także polskich. Tym razem znów postanowił "zabłysnąć" i zaatakował na Twitterze Karola Kłosa. - Polska ku***" - napisał Spiridonow do Kłosa w odpowiedzi na jego post, w którym polski środkowy opublikował artykuł na swój temat. 

Spiridonow zaatakował KłosaSpiridonow zaatakował Kłosa Karol Kłos Twitter

Polski Związek Piłki Siatkowej zareagował na obraźliwy wpis rosyjskiego siatkarza. Prezes Jacek Kasprzyk złożył zawiadomienie do FIVB [światowa federacja]. - W związku z obraźliwym wpisem zawodnika Aleksieja Spiridonowa zamieszczonym na jego profilu twitterowym; Jacek Kasprzyk – prezes PZPS zdecydował o skierowaniu wniosków o podjęcie działań dyscyplinarnych do odpowiednich struktur FIVB i Rosyjskiej Federacji Piłki Siatkowej - taka informacja pojawiła się na profilu Polskiej Siatkówki na Twitterze.

Spiridonow odpowiada

Spiridonow odpowiedział już za oświadczenie PZPS. - Michał Kubiak obraził cały naród irański, a ja napisałem wiadomość na Twitterze tylko do jednego konkretnego zawodnika. Nie obrażałem całego narodu polskiego. Dlatego nie rozumiem, dlaczego robi się z tego skandal i chcą mnie ukarać. Dlaczego mam zostać ukarany? - pyta Spiridonow w rozmowie z portalem nevasport.ru.

Więcej o: