Skandaliczne słowa Spiridonowa. Zwyzywał Karola Kłosa i obraził Polskę

Aleksiej Spiridonow znów postanowił "zabłysnąć". Tym razem rosyjski siatkarz obraził na Twitterze Karola Kłosa, środkowego reprezentacji Polski. - Polska ku***" - napisał Spiridonow do Kłosa.
Zobacz wideo

Aleksiej Spiridonow to rosyjski siatkarz, który słynie z kontrowersyjnych zachowań i wypowiedzi. Nie raz już miał okazję obrażać różnych zawodników, w tym także polskich. Tym razem znów postanowił "zabłysnąć" i zaatakował na Twitterze Karola Kłosa. - Polska ku***" - napisał Spiridonow do Kłosa w odpowiedzi na jego post, w którym polski środkowy opublikował artykuł na swój temat. 

Spiridonow zaatakował KłosaSpiridonow zaatakował Kłosa Karol Kłos Twitter

Aleksiej Spiridonow obraża Kłosa i Polskę

Fani natychmiast stanęli w obronie Kłosa, który podczas niedawnego Final Six Ligi Narodów był kapitanem naszej reprezentacji. - Zapytaj dziadka, jak uciekł w 1920 roku - odpisał Rosjaninowi jeden z internautów. Spiridonow odpowiedział mu: Mój dziadek rozp***ł twoją Polskę. Tweety rosyjskiego siatkarzy zostały już usunięte.

Pytanie, czy zachowanie Spiridonowa zostanie zauważone przez światowe lub rosyjskie władze siatkówki. Przypomnijmy, że Michał Kubiak za mocne słowa o Irańczykach został niedawno zdyskwalifikowany na kilka spotkań w reprezentacji. 

W rozgrywanym w Chicago Final Six Ligi Narodów najlepsi okazali się Rosjanie, którzy w finale pokonali Amerykanów. Trzecie miejsce zajęli biało-czerwoni. 

Więcej o: