Sport.pl
Komentarze (59)
Vital Heynen: Moją największą obawą jest to, że w Chicago zostałem za długo
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • plpl45

  Oceniono 5 razy 5

  Co tam zagraniczni specjaliści, trenerzy o międzynarodowej sławie, co tam medale mistrzostw Świata, liczy siem prezes i obatel, w myśl starej jak świat polskiej zasady pomiędzy Bugiem a Nysą najważniejsze My som.

 • toni42

  Oceniono 5 razy 5

  Nagonka na trenera aby go czym predzej zwolniono albo aby sam zrezygnowal przed najwazniejsza impreza jaka sa kwalifikacje olimpijskie. Jakie to poskie albo moze polinijne?

 • jarek.jam

  Oceniono 4 razy 4

  czyli , p Prezes nie wiedział , że jego związek zmienił recerwację , a nie mógł spytać bo nie zna
  1. włoskiego, 2 angielskiego, 3 niemieckiego, 4 hiszpańskiego, 5. francuskiego ani żadnego z języków używanych w Belgii.......

 • kerim39-6

  Oceniono 4 razy 4

  Telewizyjni dziennikarze sportowi, jak zwykle, pozjadali wszystkie rozumy. Teraz przyczepili się do trenera Vitala Heynena - niesłusznie. Przecież finał LN był etapem przygotowań do eliminacji olimpijskich, kolejną obserwacją niektórych siatkarzy, a sam wyjazd przez trenera był, od samego początku zapowiadany. Jednak dziennikarze telewizyjni wszystko wiedzą najlepiej i próbują psuć dobrą atmosferę. Moim zdaniem sprawozdawca sportowy ma komentować mecz, a nie bawić się oceny podjętych decyzji i moralności samego trenera. Tak przy okazji. Nie wiadomo komu z telewizyjnych kibiców odpowiadają ich: dzikie wrzaski zachwytu po udanych akcjach (ala Ciszewski), sędziowanie, mała fachowość i nadmierna paplanina?

 • kerajek

  Oceniono 3 razy 3

  VITAL TYLKO NIE SŁUCHAJ CHORYCH UMYSŁOWO POLSKICH DZIENNIKARZY. Cała siatkarska Polska wie co na ten rok jest priorytetem dla naszej reprezentacji. I reprezentacji Polski żeś nie zostawił bo przecież poleciałeś do niej do Zakopanego. To nie Twoja wina że masz tak szeroką kadrę że potrzebowałeś pomocy w Chicago J. Bednaruka. A nowe doświadczenia dla młodej kadry i dla trenera Bednaruka mogą w przyszłości dobrze zaowocować. Brawo brązowi medaliści z Chicago i Brawo trenerzy naszej kadry.

 • louis_von_cypher

  Oceniono 3 razy 3

  ten trener akurat tłumaczyć się nie musi, jego tłumaczą wyniki.

 • mat16091

  Oceniono 3 razy 3

  'Nie mogłem zadzwonić do Jacka, ponieważ potrzebujemy tłumacza.' Ja się pytam jak osoba pełniąca taka funkcje potrzebuje tłumacza żeby porozumieć się z podwładnym w języku angielskim?!

 • nell35

  Oceniono 3 razy 3

  Szukanie sensacji na siłę. Pora skończyć ten temat. Gdyby przegrali, dopiero byłby hejt.

 • barakuda62

  Oceniono 3 razy 3

  Mógł zadzwonić do viceObatela, ale czy Obatel w ogóle by ogarnął że to trener siatkówki?

 • hamer007

  Oceniono 5 razy 3

  Trenerze..uszy do góry. Nie ma co się przejmować i tłumaczyć przed marnej jakości pismakami. A co się tyczy prezesów i zarzadu- to prezes który skamle przed kamerami że o czymś nie wiedział powinniśmy wylecieć. Takie sprawy załatwia się w inny sposób. Savoir ..kłania się Prezesie. A gdzie jest nieomylny Ryszard..najbardziej znany "CZŁONEK" zarządu? Czekam za zlotoustnym Ryszardem. Jeśli on postawi diagnozę, że trenera trzeba usunąć i ukarać..to cóż robić....heheh

 • taka_jest_prawda

  Oceniono 9 razy 3

  PZPS=PiSowska Zmowa Przeciw Siatkówce.

 • malgosia.pawlak16

  Oceniono 1 raz 1

  może faktycznie trzeba było wracać do Zakopanego, bo tam bardzo sielankowo.....

 • repres1

  Oceniono 1 raz 1

  Przypomina mi się pewna historyjka.
  Wczesnowiosenne popołudnie. Mamusia z synkiem spacerują brzegiem rzeki. Synek wpadł do rzeki i porwał go nurt wody. Inny spacerowicz rzucił się na ratunek. Podpłynął do chłopca i doholował go do brzegu. Ludzie zaczęli bić brawo. A mamusi mówi:
  - A gdzie berecik? Mój syn miał na głowie berecik.

 • aciddrummer

  Oceniono 1 raz 1

  Co do nagłówku: Heynen jedzie na zgrupowanie a oni w piłkę nożną trenują... Dlatego musiał pojechać :)

 • ttwo

  0

  A ja myślę, że trener trochę specjalnie sprowokował lekkie zamieszanie, bo już nasi "eksperci" zaczeli wieszać sobie złote medale z IO w Tokyo. Więcej szacunku dla ciężkiej pracy naszych trenerów i zawodników ale i dla naszych rywali. Dla wszystkich są to najważniejsze zawody sportowe. Nie tylko dla naszych "ekspertów" i tzw. dziennikarzy. Poziom komentatorów F6 był katastrofalny- zakompleksione niedorajdy.

 • walkeranna

  0

  ))))) Chcesz znaleźć kobietę na jedną noc? Witamy w >>>>> www.XXdate.club

 • billyg976

  Oceniono 2 razy 0

  Dziennikarskie hieny, potrafią tylko niszczyć. I jeszcze morda szczującego, zapijaczonego Kadziewicza, któremu w całej karierze wyszedł jeden turniej, a mundry jak wuj Edek na weselu nad ranem.

 • randomowy24

  Oceniono 1 raz -1

  kasa ciagle leci i wpada slawektyper.blogspot.com/

  tyypy na dzis juz sa

 • eldorius

  Oceniono 11 razy -9

  Pieprzyć bolszewickich aparatczyków partyjnych z PZPS. Vital Heynen jednak strasznie ściemnia i wygaduje bzdury. W Zakopanem zostali przecież profesjonalni siatkarze wespół z przeszkolonym sztabem szkoleniowym. Heynen zachowuje się niczym książę udzielny,który mniema,że ma energoterapeutyczne i boskie moce,a w Zakopanem pozostawił dzieci z przedszkola. Przy okazji okazało się,że jest mściwym burakiem,który po żartobliwej wypowiedzi Popiwczaka, wykreślił go z kadry.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX